Widzowie pokochali ją za rolę Kasi w "13 posterunku". Jak wygląda teraz Aleksandra Woźniak?

Aleksandra Woźniak, choć niedawno zrezygnowała z aktorstwa, pojawiła się na 15. Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym. Jak obecnie wygląda policjantka Kasia z serialu "13 posterunek"?

Aleksandrze Woźniak największą sławę przyniosła rola w serialu komediowym "13 posterunek". Aktorka wcielała się w produkcji w rolę policjantki Kasi, po uszy zakochanej w posterunkowym Cezarym (w tej roli Cezary Pazura). Choć Woźniak była uwielbiana przez widzów, to zrezygnowała z aktorstwa.

Zobacz wideo "40 kontra 20". Robert Kochanek w szczerzej rozmowie z Kingą

Dawno niewidziana Aleksandra Woźniak na Festiwalu "Dwa Brzegi"

Na początku jej aktywność zawodowa była ograniczona przez narodziny dwóch córek, bliźniaczek Ani i Julii. Później, co prawda, Woźniak grywała w licznych serialach, ale pracowała też jako tłumaczka języka niemieckiego. Teraz przyszedł czas na jej kolejną pasję - psychologię. Aktorka zrezygnowała z roli w "Klanie" i otworzyła własny gabinet psychologiczny, "Pracownia Psyche".

Mimo że Woźniak zawiesiła karierę aktorską, nie rezygnuje całkowicie z publicznych wystąpień. Ostatnio fotoreporterzy spotkali ją w Kazimierzu Dolnym na Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi". Woźniak chętnie pozowała do zdjęć, a na festiwalu towarzyszył jej partner. Trzeba przyznać, że serialowa Kasia prezentuje się naprawdę świeżo i kwitnąco.

Aleksandra WoźniakAleksandra Woźniak h%GugVm-41[VEW-~&~.l^r;!QM

Aleksandra Woźniak - nie tylko "13 posterunek"

Woźniak jest znana przede wszystkim z roli w "13 posterunku", ale aktorka ma na koncie imponującą liczbę produkcji, w których zagrała. Reżyserzy zauważyli jej talent komediowy, dlatego często angażowano ją do tego typu seriali. Widzowie mogą pamiętać ją z roli stażystki Zuzanny w "Szpitalu na Perypetiach" i "Daleko od noszy". Swoją ostatnią dotąd rolę zagrała w "Klanie". Po jej odejściu scenarzyści uśmiercili Zytę, żonę Michała Chojnickiego, w której postać wcielała się Woźniak.

Pamiętacie jeszcze Kasię z "13 posterunku"?

Więcej o: