Justyna Steczkowska pokazała zdjęcia nowej kuchni. Prezent na urodziny? "Wyszła pięknie!"

Justyna Steczkowska 2 sierpnia obchodzi urodziny. Na Instagramie pochwaliła się zmianami w domu. Czyżby nowa kuchnia była tym, czego zapragnęła na urodziny?

Justyna Steczkowska świętuje swoje 49. urodziny z rodziną w Zakopanem. Odpoczynek w spa jest tym bardziej zasłużony, że artystka niedawno wyremontowała kuchnię.

Zobacz wideo Jak Justyna Steczkowska dba o głos? „Ksiądz przyleciał i mówi, że szyby mu drżą"

Justyna Steczkowska sprezentowała sobie nową kuchnię na urodziny

Justyna Steczkowska 2 sierpnia świętuje urodziny. Popularna polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów urodziła się w 1972 roku w Rzeszowie. W ubiegłym tygodniu artystka pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym wystrojem kuchni.

Pomyślałam, że dziś jest sobota, piękna pogoda, więc posprzątam porządnie naszą nową kuchnię i zrobię dla was filmik. Jak chcecie upiec chleb ze mną, to zajrzyjcie na moje story - napisała wokalistka.

Zdjęcia zamieszczone we wpisie pokazują przestronną jasną kuchnię. Nowe, białe szafki kuchenne są  wewnątrz podświetlane. Pod oknem stoi duża wyspa kuchenna. Blaty i dodatki również są jasne. Kuchnia jest nowoczesna, ale dzięki doniczkom do ziół i wazonom zyskała trochę klasyki.

Kuchnia wyszła pięknie!!! - zachwycała się piosenkarka.

Czyżby nowa kuchnia była prezentem z okazji urodzin Justyny?

 

Justyna Steczkowska 2 sierpnia obchodzi urodziny

Justyna Steczkowska 2 sierpnia kończy 49 lat, choć naprawdę trudno w to uwierzyć! Niektórzy fani podejrzewają piosenkarkę o pakt z diabłem. Po jej sylwetce absolutnie nie widać upływu czasu.

Nie mam paktu z diabłem, wręcz trzymam się od niego z daleka. Jem wszystko, tylko po prostu ćwiczę. Gdy moi synowie albo mąż w weekend gotują, to oczywiście jakiś kilogram mi przybędzie, bo uwielbiam biesiadować z rodziną. Ale potem przychodzi poniedziałek, trzeba iść na ćwiczenia - zdradziła Justyna w rozmowie z "Faktem".

Justyna Steczkowska dużo ćwiczy. Sylwetka, którą może się pochwalić oraz świetna kondycja wymagają pracy.

Daleko mi do ideału, ale po 40. nie ma zmiłuj. Trzeba ćwiczyć.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć wszystkiego najlepszego!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.