• Link został skopiowany

Agnieszka Hyży wróciła na Instagram. "Pojawiły się osoby, które pomogły mi znaleźć siłę i odwagę". Zapowiada zmiany

Agnieszka Hyży znów na Instagramie. Opublikowała nową fotografię i długi wpis, w którym wyjaśniła przyczyny swojej nieobecności.
Agnieszka Hyży
screen IG @agnieszka_hyzy

Jakiś czas temu Agnieszka Hyży zdecydowała się usunąć konto na Instagramie. Już w styczniu w rozmowie z "Jastrząb Post" mówiła, dlaczego jej mąż nie udziela się w social mediach.

My już od dłuższego czasu wychodzimy z założenia, że chcemy budować swoje życie zawodowe, jak i prywatne trochę w ciszy - powiedziała.

Ona sama poszła w ślady ukochanego, usunęła wszystkie zdjęcia ze swojego profilu i przestała udzielać się medialnie. Teraz powraca.

Zobacz wideo Agnieszka Hyży o trudnej sytuacji Joanny Mazur

Agnieszka Hyży wróciła na Instagram

Na koncie byłej gwiazdy Polsatu pojawiło się nowe zdjęcie. Zostało zrobione na profesjonalnej sesji przez Annę Zofię Powierzę. Agnieszka Hyży pozuje we wzorzystej kreacji, z rozwianymi włosami i delikatnym makijażem.

Nazywam się Agnieszka Hyży, mam 36 lata, jestem pracującą mamą, dziewczyną ze Śląska - zaczęła swój długi wpis. Chcę was tutaj powitać na nowo (bez retuszu). Jest wiele powodów, dla których "nie widać" mnie od jakiegoś czasu, a moje życie toczy się w cichym odosobnieniu od medialnych historii. Ale czy z daleka od pracy i sukcesów, a także porażek? Nie. Szczęśliwie na mojej drodze pojawiły się osoby, które pomogły mi znaleźć siłę i odwagę na to, by ten impas przerwać. Dziękuję wam! - dodała.

W dalszej części wpisu Agnieszka Hyży wspomniała o swoim biznesie i podkreśliła, że od lat skupia się właśnie na nim, budując strategię, pozyskując finanse i pojawiając się na "niekończących się spotkaniach".

Na koniec Agnieszka Hyży dodała, że planuje zaglądać na Instagram i dzielić się tym, co ciekawe i wartościowe.

Zawodowo i... czasem prywatnie. Zmiany, zmiany, zmiany! Już nie mogę się doczekać kiedy nowe karty zostaną odkryte - dodała.
 

Czekacie na jej nowe wpisy?

Więcej o: