Po lodach Ekipa Friza wchodzi z kolejnym produktem. Smacznego! Internauci reagują i podkpiwają

Będą napoje Ekipy Friza. Producentem Krynica Vitamin. Pierwsze zamówienie opiewa na kwotę siedmiu milionów złotych. Internauci ironizują na temat kolejnych produktów wydawanych pod szyldem Ekipy Friza.

Były już lody, rollercoaster i artykuły szkolne. Teraz kolej na napoje. Wiodący producent energetyków ogłosił właśnie, że podpisał umowę z Ekipą Holding oraz Koralem. Niebawem na rynek trafią napoje sygnowane logiem Ekipy.

Powstaną napoje Ekipy. Znamy komunikat producenta

O nowym projekcie czytamy w komunikacie giełdowym, opublikowanym przez Krynicę Vitamin. Spółka poinformowała również o kwocie pierwszego zamówienia. Zawrotna suma?

Przedmiotem Umowy jest produkcja przez Spółkę na zamówienie Kontrahenta uzgadnianych w poszczególnych zamówieniach napojów. W ramach Umowy ramowej, dostawy napojów na rzecz i pod marką Kontrahenta będą odbywały się na podstawie uzgadnianych receptur i specyfikacji produktów. Każdorazową podstawą do realizacji Umowy będą dokonywane odrębne zamówienia kierowane przez Kontrahenta do Spółki i akceptowane przez Spółkę. (...) Emitent wskazuje jednak, iż w ramach zawartej Umowy spodziewa się w najbliższym czasie otrzymać od Kontrahenta pierwsze zamówienie o łącznej wartości około siedmiu milionów złotych.

Powstaną napoje Ekipy. Internauci komentują

O umowie na produkcję napojów Ekipy napisały Wirtualne Media. Pod facebookowym postem portalu pojawiły się pierwsze komentarze internautów. Komentujący łapią się za głowę, typują również, jakie produkty dostaną logo Ekipy w przyszłości.

Gdyby wprowadzili własną wodę mineralną - niosłoby to ze sobą pożyteczne skutki.
Wiadomo, kiedy papier toaletowy?
Jest coś, co będzie można kupić bez logo Ekipy? - ironizują internauci.

Również uważacie, że napoje Ekipy to przesada?

Więcej o: