Brat księżnej Diany nie pojawił się na ślubie córki. "Ich relacje się ochłodziły". Do ołtarza poprowadził ją ktoś inny

Charles Spencer był wielkim nieobecnym na ślubie swojej córki - Lady Kitty Spencer. Okazuje się, że brat księżnej Diany nie ma dobrych relacji z najstarszą pociechą.

Kitty Spencer, bratanica księżnej Diany, właśnie wyszła za mąż za 62-letniego milionera Michaela Lewisa. Ceremonia i przyjęcie weselne były pełne przepychu. Panna młoda miała aż pięć kreacji, a na ślubie, który odbył się w wielkiej posiadłości w Rzymie, pojawili się arystokraci i osoby związane z show-biznesem. Zabrakło za to ojca panny młodej, a brata księżnej Diany - Charlesa Spencera. Co się stało? 

Zobacz wideo BBC nagle wstrzymało reportaż ws. szokującego wywiadu księżnej Diany. Książę William komentuje

Brat księżnej Diany nie pojawił się na ślubie córki

Charles Spencer nie był obecny na ślubie swojej najstarszej córki. Serwis Daily Mail, powołując się na anonimowego informatora, donosi, że Kitty Spencer już od lat nie dogaduje się z ojcem. 

Kitty i Charles byli ze sobą bardzo blisko, kiedy Kitty dorastała. Relacje między nimi ochłodziły się jednak, a oni coraz bardziej zaczęli się od siebie oddalać w 2011 roku. Wtedy Charles ożenił się po raz trzeci, a jego żoną została Karen - podaje informator portalu. 

Czyżby więc siostrzenica księżnej Diany nie zaprosiła ojca na ceremonię? Taki scenariusz jest możliwy, jednak zagraniczna prasa podaje, że powodem absencji 57-latka na ślubie może być jego stan zdrowia. 

Charles niedawno doznał kontuzji i być może nie mógł podróżować, dlatego nie przybył na ślub. Jednak wszystkim było łatwiej, że go tam nie było - czytamy. 

Pannę młodą do ołtarza poprowadzili więc jej bracia - Louis Frederick John Spencer oraz Samuel Aitken. 

W dniu ślubu Charles Spencer był prawdopodobnie w swojej posiadłości w Northamptonshire. Wskazuje na to kadr, który Spencer opublikował w mediach społecznościowych.

 

Póki co, ani Kitty Spencer, ani jej ojciec nie odnieśli się do sprawy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.