"Lista Plotka". Marta Rentel sprzedała swoją miłość! Jakie dramy są już za nią?

W kolejnym odcinku "Listy Plotka" pojawiła się Marta Rentel. Oto co nam powiedziała.

Marta Rentel to polska tiktokerka, o której głośno jest w ostatnim czasie. Może pochwalić się ponad dwoma milionami osób śledzących ją na platformie oraz pojedynkiem z Martą Linkiewicz podczas słynnego Fame MMA. Ostatnio była również gościem "Listy Plotka". Wspomniała tutaj m.in. o słynnej sprzedaży miłości, rzeczach, które chciałaby spróbować oraz dramach, jakie przeżyła.

Lena Kociszewska (Lena Moonlight) - 'Lista Plotka'"Lista Plotka". Lena Kociszewska opowiedziała o swoich sekretach. Czego najbardziej się boi?

Marta Rentel sprzedała swoją miłość! Jakie dramy są już za nią?

Marta Rentel podczas rozmowy stwierdziła, że w swoich życiu chciałaby spróbować lotu balonem, skoku ze spadochronem oraz nurkowania ze stworami morskimi, ale nie z rekinami. Trzeba przyznać, że wybrała dosyć odważne aktywności. Przy okazji zdradziła też, że nigdy nie wychodzą jej rosół, który nigdy nie jest taki sam jak jej mamy, zbieranie jajek i robienie na drutach. Dobrze za to poszło jej z zarabianiem pieniędzy. Niedawno głośno było o tym, że sprzedała swoją miłość. Wirtualnie rzecz jasna. Za token NFT nabywca zapłacił prawie milion złotych. Taka kwota robi wrażenie.

Niestety w jej życiu zdarzały się również nieprzyjemne sytuacje. Tak było, chociażby po jednej z opublikowanych przez nią relacji czy przy okazji wypoczynkowego wyjazdu.

Opowiedziałam, że uważam, że jak chłopak zaprasza na randkę, to powinien za nią płacić. Była drama. Zostałam zwyzywana od najgorszych. (…) Kolejną rzeczą było to, że rok temu zabrałam moją mamę na wakacje, gdzie wykupiłam te wakacje dużo wcześniej i w czasie, jak byłyśmy zagranicą, zamknęli granice. (…) Więc już była drama, że poleciałam z biurem turystycznym - wspomniała Marta Rentel.
Zobacz wideo Marta Rentel sprzedała swoją miłość! Jakie dramy są już za nią?

Co jeszcze powiedziała nam tiktoterka? Tego dowiedziecie się z najnowszej odsłony "Listy Plotka", którą znajdziecie powyżej.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na wakacjachSylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na rajskich wakacjach z dziećmi

Więcej o: