"Lista Plotka". Lena Kociszewska opowiedziała o swoich sekretach. Czego najbardziej się boi?

Naszym gościem w najnowszym odcinku "Listy Plotka" była Lena Kociszewska, znana jako Lena Moonlight. Zdradziła kilka szczegółów ze swojego życia.

Lena Kociszewska, doskonale znana młodym internautom jako Lena Moonlight, była gościem kolejnego odcinka "Listy Plotka". Odpowiadała na pytania, które skłoniły ją do osobistych wyznań. Czego najbardziej boi się gwiazda TikToka? Zobacz całą rozmowę w naszym wideo.

Zobacz wideo "Lista Plotka" - Lena Kociszewska

Natsu"Lista Plotka". Natsu o tym, o co kłóci się z chłopakami

"Lista Plotka". Lena Kociszewska opowiada o swoich strachach

Lena Moonlight podzieliła się z Plotkiem sekretami, o których nikt nie wiedział. Wymieniła swoje trzy najgorsze strachy. Ale osobistych wyznań było znacznie więcej. Opowiedziała także o swoich wadach. Jedną z nich jest zapominalstwo.

Bardzo często zapominam o wielu rzeczach. Mylą mi się godziny, mylą mi się dni. Czasami w zły dzień przyjeżdżam w złe miejsce - powiedziała Lena Kociszewska.

Wymieniła także nieoczywiste rzeczy, które denerwują ją w codziennym życiu. Wśród trzech takich drobiazgów znalazł się... głośny oddech innej osoby. Młoda influencerka zdradziła także, co zaskoczyło ją w samodzielnym, dorosłym życiu. Kłopotu przysparza jej załatwianie spraw formalnych.

Wszędzie trzeba chodzić samemu i już nikt mi nie pomoże - powiedziała Plotkowi.
 

Joanna Przetakiewicz zdradziła, jak dba o włosyJoanna Przetakiewicz zdradza ulubione triki na zdrowe i mocne włosy. Stosuje je od lat

Nie zabrakło pytania o przystojniaków z show-biznesu, którzy wpadli jej w oko. Jesteście ciekawi, co jeszcze wyznała? Obejrzyjcie wideo.

18-letnia Lena Kociszewska cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Największą widownię zgromadziła na TikToku. Jej nagrania śledzi tam blisko trzy miliony osób. Lena Moonlight prężnie prowadzi także konto na Instagramie, gdzie ma ponad 640 tysięcy followersów. Z kolei jej kanał na Youtubie zgromadził ponad 200 tysięcy subskrybentów.

Więcej o: