Małgorzata Kożuchowska w rudych i kręconych włosach. Co za przemiana! "Totalny szał"

Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała się w nowej fryzurze. Aż trudno ją rozpoznać w rudych włosach. Pasują jej?

Małgorzata Kożuchowska od lat uchodzi za ikonę stylu. Aktorka stawia na klasykę, ale lubi też eksperymentować ze stylizacjami, ale jeśli chodzi już o metamorfozy fryzur, nie jest tak otwarta. Niedawno jednak zrobiła wyjątek i zaprezentowała się fanom w kręconych, rudych włosach. Jak wypadła?

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była na masażu twarzy

Małgorzata Kożuchowska w rudych włosach. Aktorki w takim wydaniu jeszcze nie znacie

Zawód aktorki wymaga wielu wyrzeczeń, a zmiany w wyglądzie są jednymi z nich. Małgorzata Kożuchowska na ekranie prezentowała się już w różnych wcieleniach. W filmie Patryka Vegi "Plagi Breslau" widzowie mogli oglądać ją w krótkich, ciemnych włosach z wygolonym bokiem. Teraz przyszedł czas na kolejną metamorfozę i to również do roli.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synem. Jaś to duży chłopak!

Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała bujne, rude loki na Instagramie u koleżanki z planu. Widać, że czuje się w nich znakomicie. Nowa fryzura jest jednak jedynie charakteryzacją do filmu "Gdzie Diabeł Nie Może, Tam Baby Pośle: prawdziwe historie polskich fortun...". 

Opowiada historię cwanych mężczyzn i silnych kobiet, które umieją odnaleźć się w każdej sytuacji.
 

U boku Kożuchowskiej wystąpi tam również wspomniana Dominika Gwit, o której metamorfozie również pisaliśmy. Fani aktorki są przekonani, że powinna na stałe przefarbować się na rudo, o czym tłumnie dają znać w komentarzach.

Cudnie. Myślę Gosia, że musisz tak na stałe.
Pięknie, rudy pasuje jak najbardziej.
Totalny szał. Pasuje ci ten kolor - piszą pod zdjęciem.

Również jesteście zdania, że rudy kolor tak jej pasuje? Więcej zdjęć Małgorzaty Kożuchowskiej w nowym kolorze znajdziecie w naszej galerii. 

Małgorzata Kożuchowska i Agata KuleszaKożuchowska wspomina szalone imprezy z Agatą Kuleszą

ZOBACZ TEŻ: Adele wysłała hotelowego boya po pizzę. Gdy przyjechał, spała. Madonna za to chce mieszkać w piwnicy. Oto najdziwniejsze kaprysy gwiazd

Więcej o: