Vega udostępnił kolejny teaser filmu. To wulgarne sceny z Kożuchowską. "Może w ramach terapii cię wypie***lę". Internauci zmieszani

Już niedługo odbędzie się premiera głośnego filmu Patryka Vegi "Bad Boy". Nie zabraknie w nim oczywiście plejady polskich gwiazd, a jedną z nich jest Małgorzata Kożuchowska. Jednak w takich scenach jeszcze jej nie widzieliśmy.

Patryk Vega już od kilku tygodni promuje na Instagramie swój najnowszy film "Bad Boy". Produkcja opowiada o najgłośniejszych patologiach w polskich klubach piłkarskich. Na dużym ekranie zobaczymy między innymi Antka Królikowskiego, Katarzynę Zawadzką, Macieja Stuhra oraz Małgorzatę Kożuchowską. Reżyser pokazał właśnie kolejny fragment głośnego filmu. Niektórzy widzowie mogą być zaskoczeni.

Małgorzata Kożuchowska ma nie tylko talent aktorski:

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska w filmie Patryka Vegi

Vega udostępnił na Instagramie krótkie wideo, na które rozpoczyna się od rozmowy z aktorką. Zapytał ją, jaki jest klucz do jej serca. Kożuchowska odpowiedziała, że kwiaty. W tym momencie reżyser kieruje obiektyw na ekran telewizora i puszcza dosyć kontrowersyjny i wulgarny fragment filmu. Widzimy na nim rozmowę dwóch postaci, w które wcielili się Kożuchowska i Królikowski.

Skoro tak się o mnie martwisz, może w ramach terapii cię wypie***lę? - pyta postać Antka.
Może najpierw jakieś kwiaty? - pyta aktorka.
Wieniec, jak zar**cham Cię na śmierć - odpowiada Królikowski.
 

Reakcje internautów? Bardzo różne. Niektórzy już nie mogą doczekać się kolejnej produkcji Vegi, a inni są zniesmaczeni.

Te wulgaryzmy już są nudne.
Twoje teksty w filmach są nie do podrobienia.
Będzie dobrze coś mi się wydaje - pisali.

A jak Wam podoba się teaser?

KB

Więcej o: