Marcin Mroczek świętował ósmą rocznicę ślubu. On i żona założyli to, co mieli na sobie na uroczystości. "Super pomysł"

Marcin Mroczek wraz z żoną Marleną Muranowicz świętowali ósmą rocznicę ślubu. Zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia, a ukochana aktora zaskoczyła swoją stylizacją.

Marcin Mroczek od ośmiu lat żonaty jest z Marleną Muranowicz. Para właśnie obchodziła rocznicę ślubu. Z tej okazji oboje zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia w swoich stylizacjach z dnia uroczystości. Aktor włożył garnitur, a jego żona suknię ślubną. Porównali także własne zdjęcia z sesji po sakramentalnym "tak" i obecne.

Zobacz wideo Żona Marcina Mroczka przeszła metamorfozę i jest teraz blondynką

Marcin Mroczek świętował ósmą rocznicę ślubu z Marleną

Zarówno aktor, jak i jego żona, dodali relację zdjęciową na Instagramie. Nagrali także filmik z przygotowań do rocznicy i mini sesji przed ich domem. We wszystkim uczestniczyli dwaj synowie pary.

Osiem lat temu powiedzieliśmy sobie magiczne "TAK"! Dzisiaj to "tak" rozbrzmiewa podwójnym echem. PS. Kurczę, wyglądamy prawie jak w 2013 roku - napisał Marcin Mroczek pod zdjęciami.
Osiem lat minęło jak jeden dzień. A my nadal piękni i młodzi. Tylko trochę nas więcej niż osiem lat temu. PS. zmieściłam się w swoją sukienkę ślubną! - Wtórowała mu żona, Marlena.
 

Od fanów posypały się gratulacje i życzenia kolejnych lat w miłości i szczęściu.

Wszystkiego dobrego! Super pomysł z tymi strojami ślubnymi.
Piękna pani młoda. Śliczna, zjawiskowa - skomentowali internauci.

Para zamieściła także zestawienie zdjęć z dnia ślubu w 2013 roku oraz z ósmej rocznicy. W oczy rzuca się duża zmiana u żony aktora. W dniu ceremonii miała czarne włosy, teraz jest blondynką. Reszta stylizacji pozostała ta sama. Pamiętnego dnia Marlena Muranowicz miała na sobie asymetryczną białą suknię bez ramiączek z falbanami projektu Violi Piekut. My również dołączamy się do fanów i życzymy dużo miłości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.