Agnieszka Włodarczyk na rodzinnym zdjęciu. Pozuje z partnerem i Milanem: Kiedy wszystko, co kochasz mieści się w jednym łóżku

Agnieszka Włodarczyk niedawno po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawił się jej syn, któremu razem z Robertem Karasiem dali na imię Milan. Aktorka podzieliła się z fanami uroczym kadrem, na którym wystąpili całą trójką.

Agnieszka Włodarczykchętnie dzieli się z fanami doświadczeniami z pierwszych tygodni macierzyństwa. Nie ukrywa, że Milan jest bardzo spokojnym dzieckiem, dzięki czemu aktorka nie ma takich problemów, jak nocna bezsenność. Włodarczyk czuje się spełniona i chętnie chwali się swoim szczęściem. Opublikowała nowe zdjęcie, na którym widać jej bliskich podczas snu. Rodzinny kadr rozczulił fanów.  

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk zważyła się tydzień po porodzie

Agnieszka Włodarczyk na rodzinnym zdjęciu 

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostali dumnymi rodzicami małego Milana. Aktorka chętnie publikuje zdjęcia z noworodkiem i dzieli się spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Na najnowszym z nich zrobionym prosto z sypialni pokazała, jak w łóżku wypoczywa Robert Karaś, a pomiędzy nim a aktorką leży Milan. Zdjęcie opatrzyła uroczym opisem. Przy okazji zdradziła, że chłopiec na ten moment sypia z nimi w łóżku. 

Kiedy wszystko co kochasz mieści się w jednym łóżku. I nie, nie wyobrażam sobie, żeby Miluś spał w innym pokoju - napisała świeżo upieczona mama.
 

Fani nie ukrywali, że rodzinny kadr aktorki ich bardzo rozczulił. 

Piękny widok.
Słodziaki.
Nie ma nic słodszego, niż patrzenie na taki śpiący skarb - czytamy.

Agnieszka postanowiła odpowiedzieć na niektóre z komentarzy. Jeden z internautów zastanawiał się, czy syn daje im w nocy popalić. Aktorka przyznała, że Milan nie sprawia problemów, a budzi się jedynie na jedzenie. 

Budzi się na jedzonko, nie wiem, czy o to chodzi z tym popalić - odpowiedziała Włodarczyk.

Patrząc na najnowsze zdjęcie aktorki widać, że razem z Robertem i Milanem tworzą szczęśliwą rodzinę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.