Córka Pauliny Krupińskiej narysowała ją. Prezenterka pochwaliła się dziełem córki. "Mama według Tosi"

Paulina Krupińska pokazała na Instagramie rysunek swojej sześcioletniej córki. Fani są zachwyceni pracą dziewczynki.

Paulina Krupińska jest w związku z liderem zespołu Zakopower, Sebastianem Karpielem-Bułecką. Para wzięła ślub w 2018 roku. Wychowują dwójkę dzieci - sześcioletnią Antoninę i czteroletniego Jędrzeja. Prezenterka programu "Dzień dobry TVN" aktywnie działa w social mediach. Na Instagramie dzieli się kadrami z życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego, ale także przemyśleniami na temat macierzyństwa. Teraz pochwaliła się rysunkiem wykonanym przez swoją córkę.

Zobacz wideo

Paulina Krupińska pokazała rysunek córki

Paulina Krupińska postanowiła podzielić się z fanami najnowszym osiągnięciem swojej córki. Opublikowała na Instagramie zdjęcie obrazka narysowanego przez Antoninę. Na wielobarwnym szkicu widzimy postać o czarnych włosach ze złotą koroną na głowie. Ubrana jest w rozłożystą, kolorową suknię. Ma na sobie naszyjnik i długie kolczyki. Osobę na rysunku otaczają serca w różnorakich kolorach na różowym tle. Prezenterka opatrzyła zdjęcie krótkim opisem, z którego wynika, że postacią na obrazku ma być właśnie Paulina. Córka prezenterki postanowiła narysować ukochaną mamę. Nie da się ukryć, że sześciolatkę poniosła fantazja.

Mama według Tosi.

W komentarzach posypały się komplementy w stronę małej Antoniny. Obserwatorzy uznali, że postać na obrazku zdecydowanie przypomina Paulinę.

O! Wypisz, wymaluj.
Och, jakie cudowne. Zdolniacha!
Najpiękniejsza jest mama widziana oczami dziecka.
Zdolna Tosia. Piękna mama.

Kto wie, może dziecięce zainteresowanie Tosi przerodzi się w późniejszym wieku w prawdziwą pasję.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.