Sylwia Bomba relaksowała się w basenie. Wtem pojawiła się jej córka. "Instagram. Rzeczywistość"

Sylwia Bomba wyleciała z córką na zagraniczne wakacje. Celebrytka porównała zdjęcie typowo pod Instagram do tego, jak wygląda rzeczywistość.

Sylwia Bomba szerszej widowni znana jest z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka wyleciała na wakacje i od kilku dni na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia z urlopu. Opala się i ładuje baterie przed nowym sezonem "Tańca z Gwiazdami", w którym będzie miała okazję wystąpić. Na InstaStories dodała zabawne porównanie, na którym pokazała, jak wyglądają typowe zdjęcia influencerek z wakacji, a jak urlop wygląda naprawdę, gdy wypoczywa się z dzieckiem. 

Sylwia Bomba porównała Instagram do rzeczywistości na wakacjach 

Sylwia Bomba na Instagramie zgromadziła 700 tysięcy fanów, z którymi dzieli się swoją codziennością. Teraz jako singielka wyleciała na wakacje z córką do Włoch. Celebrytka od czasu do czasu pokazuje na swoim profilu, jak wyglądała w przeszłości i widać, że przeszła ogromną metamorfozę. Jak przystało na celebrytkę z tak dużymi zasięgami, na InstaStories nie mogło zabraknąć atrakcyjnego zdjęcia z urlopu. Na jednym z nich widzimy Sylwię Bombę w bikini relaksującą się w basenie. Na zdjęciu, które ma być odpowiednikiem rzeczywistego urlopu, Sylwia pływa z córką Antosią, a ta stroi zabawne miny. 

Instagram. Rzeczywistość - napisała Sylwia.

Sylwia Bomba porównała Instagram do rzeczywistości na wakacjachSylwia Bomba porównała Instagram do rzeczywistości na wakacjach Fot. Instagram/ sylwiabomba

Widać, że Sylwia z córką świetnie się bawią. Niebawem celebrytka będzie zajęta treningami do "Tańca z Gwiazdami". Jak sama przyznała, zamierza dać z siebie wszystko i w programie chce daleko zajść. Z pewnością nie będzie miała tyle czasu dla córki co teraz, dlatego na wakacjach spędza z nią każdą chwilę. Jak wam się podobają wakacyjne zdjęcia Sylwii? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA