"Taniec z Gwiazdami". Sylwia Bomba kolejną uczestniczką show! "Chce zajść wysoko"

Jak dowiedział się nieoficjalnie portal Pomponik.pl, kolejną uczestniczką "Tańca z Gwiazdami" będzie Sylwia Bomba, znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

"Taniec z Gwiazdami" pojawi się ponownie na antenie Polsatu w jesiennej ramówce. Producenci programu potwierdzili na razie udział dwójki uczestników - Oliwii Bieniuk i Denisa Urubko. Jak dowiedział się portal Pomponik.pl, trzecią uczestniczką ma być Sylwia Bomba.

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

"Taniec z Gwiazdami". Sylwia Bomba kolejną uczestniczką programu

Doniesienia serwisu zostały potwierdzone przez informatora.

Jest bardzo lubiana i popularna w sieci, dlatego była naturalnym wyborem. Na szczęście długo nie trzeba było jej namawiać, bo też wie, jaką trampoliną do większej kariery może być takie show jak "Taniec z Gwiazdami". To dla niej ogromna szansa - powiedział informator portalu Pomponik.pl.

Sylwii Bombie nie brakuje determinacji. W ostatnich latach przeszła metamorfozę i schudła 30 kilogramów. Samodyscyplina przyda się podczas nauki tańca.

Jest bardzo szczęśliwa i nie może się doczekać treningów! Sylwia to bardzo ambitna dziewczyna i chce zajść wysoko - zdradziło anonimowe źródło serwisu.

Nowa uczestniczka znana jest z innego programu telewizyjnego - "Gogglebox. Przed telewizorem", nadawanego w TTV. Sylwia Bomba jest jedną z najdłużej występujących tam bohaterek. Telewizję ogląda i komentuje z koleżanką Ewą, z którą tworzy zgrany duet i zdobywa sympatię widzów. Jej popularność przełożyła się także na sławę w sieci. Obecnie uczestniczka jest rasową influencerką w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 760 tysięcy osób. Oprócz występowania w telewizji Sylwia Bomba jest fotografem i prowadzi własne studio oraz agencję reklamową.

12. edycja "Tańca z Gwiazdami" rozpocznie się we wrześniu. Emisja programu zostanie przeniesiona na poniedziałkowe wieczory.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.