Julia Wieniawa baluje ze znanymi koleżankami w legginsach. Przyznała się do błędu. "Nie powinien robić się już camel toe"

Julia Wieniawa cały dzień spędziła na promowaniu autorskiej kolekcji ubrań do ćwiczeń jogi. Aktorka wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientek i wprowadziła sporo zmian. Teraz wszyscy powinni być zadowoleni.

Julia Wieniawa nie może narzekać na brak zajęć. Młoda aktorka nie tylko pracuje na planach seriali czy filmów, ale również śpiewa i spełnia się jako influencerka i business woman. Niedawno celebrytka wypuściła na rynek kolekcję ubrań do jogi, co spotkało się z mieszanymi odczuciami wśród konsumentek. Część z nich nie była zadowolona z materiałów, które były prześwitujące. Sporym problem był tzw. camel toe, czyli nadmierne wypuklenie waginy. Wieniawa wyszła wszystkiemu naprzeciw.

Zobacz wideo Julia Wieniawa przyznaje się do błędu w sprawie swojej kolekcji

Julia Wieniawa promuje legginsy ze znanymi koleżankami i przyznaje się do błędu

12 lipca, w poniedziałek nowe rzeczy od Julii Wieniawy trafiły do sprzedaży. Aktorka zdecydowała się to uczcić, organizując babski wieczór, promujący kolekcję. Zaprosiła m.in. Margaret, Martę Wierzbicką, Kasię Sawczuk, Igę Kreft, Malwinę Wędzikowską, czy swoją mamę. Wszystkie panie dumnie prezentowały na sobie najnowsze nabytki od Wieniawy, poćwiczyły, a następnie odpoczęły, sącząc schłodzone prosecco.

Julia Wieniawa, Marta Wierzbicka, MargaretJulia Wieniawa, Marta Wierzbicka, Margaret instagram.com@juliawieniawa

Kilka godzin wcześniej Julka opowiedziała fanom nieco o zmianach w kolekcji. Nie była obojętna na krytykę przy poprzedniej, toteż tym razem postawiła na sporo zmian, tak, aby zadowolić wszystkie klientki. Szczególnie te, które narzekały na "camel toe".

Bikery mają przeszycie w kroku, które sprawia, że nie powinien robić się tzw. camel toe, który przeszkadzał niektórym przy ostatniej kolekcji. Bikery i legginsy mają też nową, szerszą gumkę, dzięki której boczki się nie wylewają i nic nie uwiera. To daje duże poczucie komfortu - zapewniała Wieniawa.

Julia WieniawaJulia Wieniawa instagram.com@juliawieniawa

Skusicie się na zakupy u Wieniawy?

ZOBACZ TEŻ: Anna Czartoryska-Niemczycka zachwyca w długiej, krwistoczerwonej sukni. Internauci zauroczeni: Jak na Oscary

Więcej o: