Krzysztof Krawczyk junior ma powody do radości. U jego boku pojawiła się nowa miłość. "Czuję się wspaniale"

Krzysztof Krawczyk junior wreszcie odzyskuje spokój po śmierci taty. Kilka dni temu wystąpił przed publicznością w Radomsku, a podczas koncertu towarzyszyła mu ukochana Kasia.

Ostatnio samopoczucie Krzysztofa Krawczyka juniora mogło zdecydowanie się poprawić - w jego życiu pojawiła się miłość - Kasia. Co więcej, wspiera go w realizacji pasji, jaką jest śpiewanie. Na Facebooku Krawczyka juniora pojawiło się nagranie z jego występu na festiwalu Food Truck w Radomsku.

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

Krzysztof Igor KrawczykKrzysztof Krawczyk junior odwiedził grób ojca. Na cmentarz przybył z partnerką

Krzysztof Krawczyk junior spełnia marzenia

Ostatni czas dla Krzysztofa Krawczyka juniora był wyjątkowo trudny. W kwietniu pożegnał ukochanego tatę, a potem przyszło mu zmierzyć się z walką o spadek i mieszkanie komunalne. Od niedawna pomaga mu w tym ukochana Kasia, która zachęca go do realizacji marzeń o karierze wokalnej.

Choć początkowo była to głównie przyjaźń, która nawiązała się w Studiu Integracji, to po pewnym czasie znajomość zaczęła przeradzać się w głębsze uczucie. Ostatnio syn wokalisty wspomniał o partnerce w wywiadzie dla serwisu Radomsko24.

Radomsko. Jestem tutaj drugi raz w życiu, bo kiedyś tylko turystycznie przejeżdżałem. Tutaj są wspaniałe osoby. Ludzie, których nawet czasami nie znam, wydają się tacy swojscy, jakby to byli przyjaciele. Czuje się wspaniale i to przede wszystkim dzięki kochanej Kasi - zachwalał Krzysztof Krawczyk junior w rozmowie z Radomsko24.

Krzysztof Krawczyk juniorKrzysztof Krawczyk junior ma partnerkę? "Bywa z nim podczas koncertów". Są zdjęcia

Syn Krawczyka stwierdził, że śpiewanie utworów taty to nie tylko przyjemność, ale i misja.

Zaprezentowałem utwory swojego taty, aby uhonorować go na swój sposób - przyznał.
 

Cieszymy się, że Krzysztof junior spełnia marzenia!

Zobacz też: Krzysztof Krawczyk junior dał koncert w Łodzi. Zwrócił się do ojca: Tatusiu, posłuchaj, jak ja to śpiewam. Podołał?

Więcej o: