Krzysztof Krawczyk junior odwiedził grób ojca. Na cmentarz przybył z partnerką

Krzysztof Krawczyk junior w Dzień Ojca postanowił wybrać się na cmentarz, by oddać hołd zmarłemu tacie. Syn artysty odwiedził cmentarz w towarzystwie swojej dziewczyny. Zdjęcia z tego wydarzenia opublikował na swoich social mediach.

Niedługo miną trzy miesiące od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Artysta odszedł nagle w Poniedziałek Wielkanocny, pozostawił w żałobie rodzinę oraz miliony wielbicieli. Niestety, niedługo po pogrzebie artysty rozgorzał medialny konflikt pomiędzy żoną piosenkarza, Ewą, a jego synem, Krzysztofem juniorem.

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

W Dzień Ojca Krzysztof Krawczyk junior odwiedził grób taty

Tegoroczny Dzień Ojca był wyjątkowo smutny dla syna Krawczyka. Junior wybrał się na cmentarz, by w to szczególne święto oddać hołd swojemu zmarłemu ojcu. Fotorelację z tych odwiedzin zamieścił na facebooku.

Krzysztof junior skomentował zdjęcia znad grobu parafrazą piosenki "Kołysanka dla syna". 

Tyś jest mój świat, Ojcze wspaniały, gdzie rajskie niebo i wszechświat CAŁY

Na zdjęciach widzimy, że synowi Krawczyka towarzyszyła jego partnerka, Katarzyna. Para na grobie artysty złożyła znicz z napisem "Kochanemu Tacie". Mężczyzna był wyraźnie poruszony wizytą.

Fani nie zapominają o Krzysztofie Krawczyku

Dzięki ostatniej relacji Krzysztofa Krawczyka juniora wiemy, jak aktualnie wygląda grób zmarłego artysty. Fani ciągle pamiętają o Krawczyku. Na jego grobie znajdują się mnóstwo odręcznych rysunków z podobizną piosenkarza. Możemy zaobserwować również ogromną liczbę świeżych kwiatów i zapalonych zniczy.

Również inni artyści nie zapominają o niedawno zmarłym koledze. Pod koniec maja w opolskim amfiteatrze odbył się koncert ku pamięci Krawczyka. Na Youtubie natomiast można zaobserwować prawdziwy boom na covery piosenek trubadura. Swoją interpretację utworu "Bo jesteś ty" zaśpiewał Igo w duecie z Organkiem.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.