Syn Edyty Górniak nie chce mieć kontaktu w ojcem. Allan podjął ważną decyzję

Allan Krupa nie ma dobrych relacji ze swoim ojcem - Dariuszem. Nastolatek chce się odciąć od niego na zawsze. Podjął ważną decyzję o zmianie nazwiska.

Były mąż Edyty Górniak, Dariusz Krupa w lipcu 2014 roku spowodował wypadek samochodowy ze skutkiem śmiertelnym. Wjechał z niedozwoloną prędkością na przejście dla pieszych i potrącił 63-latkę. Przy Dariuszu znaleziono kokainę. Został skazany prawomocnym wyrokiem na sześć lat pozbawienia wolności, jednak za dobre sprawowanie przedterminowo zwolniono go z więzienia w połowie 2020 roku. Pomimo że jest już na wolności, Krupa nie utrzymuje kontaktów z synem Allanem.

Zobacz wideo

Allan Krupa chce zmienić nazwisko

Jak donosi magazyn "Na żywo" syn słynnej wokalistki podjął ważną decyzję, dzięki której na zawsze oddzieli przeszłość grubą kreską. Nastolatek chce nosić nazwisko swojej mamy, z którą łączy go niesamowita więź.

Allan długo rozważał, czy to dobry pomysł, chciał wszystko dokładnie przemyśleć. W końcu podjął ostateczną decyzję. Postanowił zrezygnować z nazwiska po ojcu Dariuszu Krupie i przyjąć nazwisko mamy - czytamy w "Na żywo".

Edyta nigdy nie stawała na drodze między synem a ojcem. Jednak gdy Dariusz odsiadywał wyrok wolała oszczędzić synowi widoku ojca w więzieniu. Teraz 17-latek sam zadecydował o tym, że nie chce utrzymywać kontaktu z ojcem. Górniak podobno już skonsultowała się z prawnikiem w sprawie zmiany nazwiska syna. Poza Allanem, Krupa ma także córkę Leę ze związku z modelką Izabelą Adamczyk, którą poślubił jeszcze w trakcie odbywania kary w areszcie.

Allan wie, że jego tata rozpoczął nowe życie. Mieszka w Warszawie, ma nową partnerkę, ale chłopak nie chce słyszeć o spotkaniu z nim - podaje informator magazynu "Na żywo".

Czekamy na kolejne informacje w tej sprawie.

Więcej o: