Allan Krupa zrezygnuje z dalszej edukacji? "Studia to jest strata czasu". Syn Edyty Górniak ma inne plany

Edyta Górniak jasno wyraża swoje poglądy na temat studiowania i szczepień przeciwko COVID-19. Artystka jest sceptycznie nastawiona zarówno do kontynuowania edukacji, jak i do sensu przyjmowania szczepionek, za co była wielokrotnie krytykowana. Co na to jej syn Allan Krupa?

Edyta Górniak w wielu wywiadach podkreślała, że nie będzie zmuszać syna do zdawania egzaminu dojrzałości, a tym bardziej do podejmowania studiów. Gwiazda estrady uważa, że matura nie jest niezbędna w osiągnięciu sukcesu (sama bowiem do niej nie podchodziła, ponieważ w tym czasie "pracowała już w Nowym Jorku na Broadwayu").

Czy takie samo zdanie na ten temat ma Allan Krupa? Siedemnastolatek odpowiedział na pytania fanów o planach na przyszłość i odniósł się do krytykowanych przez matkę szczepień przeciwko COVID-19. 

Zobacz wideo Edyta Górniak ma nowego przyjaciela. Jest nim Rafał Brzozowski!

Allan Krupa nie widzi sensu studiowania: To strata czasu

Syn Edyty Górniak zachęcił swoich obserwatorów na Instagramie do zadawania mu osobistych pytań, na które z dumą odpowiadał. Jedno z nich dotyczyło planów zawodowych nastolatka i kierunku studiów, jaki chciałby podjąć. Allan stwierdził, że ukończenie uczelni wyższej nie gwarantuje lepszego startu. Chce zrezygnować z dalszej edukacji? Na to wygląda. 

Edyta Górniak i jej syn Allan Krupa.Allan Krupa szczerze relacji z Edytą Górniak. Wywiad-laurka na Dzień Matki

Ogólnie uważam, że studia to jest strata czasu. Uważam, że tak naprawdę studia nie są potrzebne, by coś osiągnąć w życiu - mówił na InstaStories.

Allan KrupaAllan Krupa Instagram/ @ak7pl

Jednocześnie zaznaczył, że wiąże swoją przyszłość z branżą muzyczną. 

Na pewno chciałbym osiągnąć jakiś sukces związany z muzyką. Tak naprawdę pół życia pracuję na to, więc zobaczymy - zapowiedział.

Nastolatek odniósł się również do pytania o słuszność przyjmowania szczepień przeciwko COVID-19. Podziela dość kontrowersyjne i krytykowane przez opinię publiczną poglądy matki?

Na ten temat nie będę się dzisiaj wypowiadał, może kiedyś, bo mi pewnie utną zasięgi - uciął enigmatycznie.

Allan zapewne nie chciał wzbudzać sensacji wyrażaniem własnego zdania, dlatego wnioskujemy, że może  zgadzać się z kontrowersyjną postawą Edyty Górniak. 

Kaczorowska zdradza, jak radzi sobie z krytyką po wpisie o modzie na brzydotę. 'Nie dałam się wkręcić do takiej przepychanki'Kaczorowska krytykuje "skrajne pojmowanie ruchu body positive": Jestem estetką

Więcej o: