Mama Michała Wiśniewskiego oceniła liczne synowe. Którą wspomina najgorzej? "Atmosfera była nie do zniesienia"

Mama Michała Wiśniewskiego napisała autobiografię, w której porusza m.in. relacje z synowymi. Nie zawsze układały się dobrze. Którą z pięciu żon syna lubiła najbardziej?

Grażyna Wiśniewska od dłuższego czasu mieszka w domu syna, Michała Wiśniewskiego. Przebywanie z teściową pod jednym dachem często prowadzi do nieporozumień. W swojej pierwszej książce mama piosenkarza opowiada nie tylko o walce z nałogiem, ale i życiu u boku sławnego syna. Porusza też temat relacji z jego żonami. Wspomina także o obecnej, piątej już synowej.

Joanna KoroniewskaKoroniewska gorzko odpowiada ojcu we wpisie na Instagramie. "To stan emocji"

Zobacz wideo Najpierw spacer, potem trening. Michał Wiśniewski pracuje nad formą

Mama Michała Wiśniewskiego napisała o synowych

Mama piosenkarza pozytywnie ocenia czwartą wybrankę syna, którą była Dominika Tajner. Małżeństwo trwało siedem lat.

Dobrze dogadywałam się z Dominiką. Ich małżeńskie spory nie odbijały się na mnie, synowa nigdy nie odreagowywała na mnie swojej złości. A doświadczyłam tego przedtem - napisała w autobiografii.

Nie podała, od której ukochanej Michała doświadczyła przykrości, jednak w przeszłości zdarzały się nerwowe sytuacje, czego nie wspomina dobrze.

Jedna z żon Michała, kiedy im się nie układało, wybuchała złością, odgrywała się na mnie i na paniach z Ukrainy, które pracowały w domu. Atmosfera była nie do zniesienia. A Dominika była miła, neutralna i zawsze traktowała mnie z szacunkiem - czytamy w książce Grażyny Wiśniewskiej.

ONSByły romantyczne wyznania i bolesne rozstania. Te gwiazdy uwieczniły swoją miłość na okładkach gazet

Po Dominice przyszła pora na Polę, która została piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Obecna synowa też przypadła do gustu mamie gwiazdora.

Misio jakoś nie miał szczęścia do kobiet, ale cieszę się, że w końcu je znalazł u boku Polusi. Myślę, że ona też go kocha - napisała.

Dodała także, że jej relacje z Polą są dobre i wszystko układa się tak, jak powinno. Ma nadzieję, że tak już pozostanie. Autobiografia "Dziewczynka z kieliszkami" to rozprawienie się z mroczną przeszłością Grażyny Wiśniewskiej, która od lat odbudowuje swoje relacje z synem i jego rodziną. Niedawno znalazła także miłość.

Więcej o: