Mama Michała Wiśniewskiego zaręczyła się. Znalazła miłość na portalu randkowym

Michał Wiśniewski pochwalił się z fanami nagraniem, w którym pokazał swoją mamę, jej narzeczonego i pierścionek zaręczynowy. Para świętowała kameralnie, w towarzystwie rodziny.

Michał Wiśniewski, znany ze swej kochliwości znów świętuje miłość, lecz tym razem nie swoją. Fanom na Instagramie ogłosił, że jego mama, Grażyna Wiśniewska ma narzeczonego. Gwiazdor zamieścił krótki filmik nagrany tuż po zaręczynach. Pokazał na nim nie tylko mamę, ale również jej wybranka i pierścionek zaręczynowy. Zakochana narzeczona dumnie uniosła dłoń do kamery.

Mama Michała Wiśniewskiego pokazała pierścionekMama Michała Wiśniewskiego pokazała pierścionek instagram.com/m_wisniewski1972

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał chłopaka Fabienne

Mama Michała Wiśniewskiego zaręczyła się

Na krótkim nagraniu dało się zauważyć także wybranka Grażyny Wiśniewskiej. Mężczyzna nie krył szerokiego uśmiechu. Ucałował ukochaną w szyję.

Dzisiaj jest ten wielki dzień... - mówił Michał Wiśniewski. - Jest pierścionek, jest narzeczony, proszę bardzo. I rozumiem, że zaręczyny zostały przyjęte?
No tak – odpowiedziała mama gwiazdora.
Michał zapytał także swoją mamę, kiedy ślub.
No ale bez ślubu – odpowiedziała świeżo upieczona narzeczona.
Jak to bez ślubu? Zareagowali jednocześnie Michał i jego syn Xavier.

„No chyba zwariowałaś” - podsumował babcię wnuk. Jednak Grażyna Wiśniewska obstawała przy swoim.

No naprawdę. No widzisz, nie widziałeś jeszcze takich zaręczyn – odpowiedziała.

Grażyna Wiśniewska zaręczyła sięGrażyna Wiśniewska zaręczyła się instagram.com/m_wisniewski1972

Kiedy Wiśniewski skierował kamerę na jej narzeczonego, ten jedynie się zaśmiał. Piosenkarz umieścił pod nagraniem zapisek „Nigdy nie jest za późno na miłość?”. Już wcześniej chciał wesprzeć mamę w miłosnych podbojach. W 2018 roku powiedział, że mama zamieszkała razem z nim, przestała pić 14 lat wcześniej. Przyznał również, że zapisał mamę na portal randkowy. Jak widać, udało się znaleźć odpowiedniego kandydata. Życzymy szczęścia zakochanym.

Więcej o: