Wiktoria Gąsiewska kupiła mieszkanie! Zdradziła szczegóły. Z Adamem Zdrójkowskim nie chce mieszkać [PLOTEK EXCLUSIVE]

Wiktoria Gąsiewska zdradziła w rozmowie z reporterem Plotka, że kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Wyprowadza się od rodziców.

Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski prowadzili live'a podczas pierwszego dnia sopockiego festiwalu w Polsacie. Aktorka za kulisami koncertu chętnie pozowała do zdjęć fotoreporterom i udzielała wywiadów. W rozmowie z Plotkiem otworzyła się na temat życia prywatnego i... zdradziła, że kupiła pierwsze mieszkanie!

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska kupiła pierwsze mieszkanie! Nie chce mieszkać ze Zdrójkowskim

Wiktoria Gąsiewska kupiła mieszkanie! Zdradziła szczegóły. Z Adamem Zdrójkowskim nie chce mieszkać

Wiktoria Gąsiewska i Adan Zdrójkowski nie chwalą się w ostatnim czasie swoją relacją w social mediach. Muszą więc mierzyć się z ciągłymi pytaniami fanów, czy nadal są razem. Aktorka w rozmowie z naszym reporterem dała do zrozumienia, że wszystko w jej związku jest w najlepszym porządku, a partner wspierał ją za kulisami SuperHit Festiwalu. Wiktoria wyznała jednak, że nie chce mieszkać ze swoich ukochanym. Adamowi zdarza się rozrzucać po mieszkaniu skarpetki...

U siebie w domu nie mogę znaleźć miejsca na wszystkie rzeczy, zawsze coś jest nie tak i jest coś porozwalane. Natomiast jak wejdę do czyjegoś domu... zawsze mam ciśnienie na to, żeby było czysto. U innych sprzątam bardzo prężnie, u siebie mi się nie chce. Adam na przykład strasznie rozrzuca skarpetki. Jest bałaganiarzem i myślę, że sam by się do tego przyznał. (...) Rozmawialiśmy o zamieszkaniu razem, ale to jest nasza wspólna decyzja, że nie chcemy tego. Jestem bardzo rodzinna. Mieszkam z rodzicami, rodzeństwem, mam swoje zwierzaki, urządziłam swój pokój na nowo, a Adaśko od roku mieszka sam i jest mu z tym dobrze. Jest introwertykiem, więc lubi czasem zamknąć się sam w pokoju.

W materiale wideo, który znajdziecie powyżej, Wiktoria dodała także, że wyprowadza się od rodziców z spod warszawskiego domu i przenosi się do swojego nowego mieszkania. Gdzie jest zlokalizowane? Odpalcie wywiad!

ZOBACZ TEŻWiktoria Gąsiewska w nietypowej odsłonie. Na co dzień stroni od takiego makijażu. Fani zachwyceni: Petarda!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.