Mark Hoppus z Blink-182 ma raka. "To jest do bani. Boję się". Wspierają go przyjaciele z branży

Mark Hoppus, wokalista i basista kapeli Blink-182, ma raka i obecnie przechodzi chemioterapię.

Mark Hoppus opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym ujawnił, że od kilku miesięcy zmaga się z chorobą. Muzyka wspierają przyjaciele z branży oraz fani.

Zobacz wideo Rozpad zespołu na scenie? Najsłynniejsze muzyczne konflikty [Popkultura]

Mark Hoppus z Blink-182 ma raka. "To jest do bani. Boję się"

Przejmujące oświadczenie Hoppusa z Blink-182 pojawiło się na Twitterze. Muzyk wyznał, że boi się choroby, ale ma wspaniałe wsparcie bliskich i specjalistów.

Przez ostatnie trzy miesiące przechodzę chemioterapię z powodu raka - napisał w oświadczeniu. To jest do bani i boję się, a jednocześnie mam szczęście, bo mam niesamowitych lekarzy, rodzinę i przyjaciół, którzy pomogą mi przez to przejść.

Hoppus poinformował, że czekają go miesiące leczenia, ale stara się zachować nadzieję i optymizm. 

Nie mogę się doczekać, aż uwolnię się od raka i zobaczymy się na koncercie w najbliższej przyszłości. Kocham was wszystkich - napisał muzyk.

Mark otrzymał wsparcie od przyjaciół i fanów. Travis Barker, który wraz z Hoppusem i Tomem DeLongem założył Blink-182, zamieścił ich wspólne zdjęcie na InstaStories, podpisując je "Kocham cię".

Travis BakerTravis Baker fot. travisbaker/Instagram

Do sprawy odniósł się także były wokalista i gitarzysta Blink-182, Tom DeLonge.

Ja też od jakiegoś czasu jestem świadomy diagnozy Marka - napisał na Twitterze. Chciałbym powiedzieć, że to silny superczłowiek, który pokonuje tę trudną przeszkodę z szeroko otwartym sercem.

Przypomnijmy, że w 2018 roku kapela Blink-182 zrobiła sobie przerwę w graniu ze względu na problemy zdrowotne Travisa Bakera. Obecny partner Kourtney Kardashian ze względu na zakrzepicę był hospitalizowany. Po jakimś czasie Baker wrócił na scenę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.