"Armagedon!" Katarzyna Cichopek pokazała, jak wygląda studio "Pytania na śniadanie" w czasie burzy w Warszawie

Katarzyna Cichopek w ostatnim czasie przeżyła chwile grozy związane z wyładowaniami atmosferycznymi. Wcześniej musiała ratować balkonowy dobytek przed nawałnicą nad jej domem. Teraz pokazała, jak wygląda praca w studio "Pytania na śniadanie" w czasie ogromnej burzy, która w czwartek rano przeszła nad Warszawą.

Od kilku dni w Polsce panują tropikalne upały. Tak nagła zmiana temperatury może zwiastować tylko jedno - ogromne burze z deszczem. Katarzyna Cichopek pokazała na Instagramie, co działo się na planie "Pytania na śniadanie" podczas prawdziwej nawałnicy, która spotkała ich, gdy nagrywali program na zewnątrz.

Zobacz wideo Armagedon w studio "PnŚ". Katarzyna Cichopek pokazała, jak wygląda w czasie burzy

Mikołaj RoznerskiRoznerski czule przytula syna. "Moja wielka miłość". Internauci zdziwieni: Masz syna?

Katarzyna Cichopek pokazała studio "Pnś" w czasie burzy 

Katarzyna Cichopek od rana w doskonałym humorze szykowała się do pracy w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Aktorce na planie towarzyszył Maciej Kurzajewski. Z powodu pięknej pogody przed siedzibą TVP zorganizowano ogródek, gdzie od jakiegoś czasu nagrywane są programy. Prezenterka przeczuwając zbliżającą się burzę z deszczem, zorganizowała na InstaStory ankietę, w której poprosiła obserwatorów o zagłosowanie, czy ekipa programu zostanie na świeżym powietrzu, czy będzie musiała przenieść się do środka. 

Mieliście rację. Sto procent odpowiedzi, że zostaniemy w ogrodzie i tak się właśnie wydarzyło. My się nie dajemy - powiedziała Katarzyna. 

Maciej Kurzajewski dodał, że walczą do końca i bez względu na warunki pogodowe zostają w ogrodzie. 

My zostajemy w ogrodzie bez względu na pogodę. Nawet jak pada, jak jest burza, my nie opuszczamy naszego miejsca pracy. Walczymy do końca - stwierdził dziennikarz. 

W pewnym momencie na zewnątrz zrobiło się ciemno jak nocą. Prowadzący żartowali, że witają w "Pytaniu na śniadanie" - jednak nie o poranku, a wieczorem. Tak nagłe zaciemnienie nie zwiastowało niczego dobrego. Rozszalał się prawdziwy sztorm, który porywał parasolki. 

Co tu się dzieje! Armagedon! - dodała Cichopek. 

Jennifer Aniston, Brad PittJennifer Aniston w końcu przyznała, co łączy ją z Bradem Pittem. Nawiązała do sławnego zdjęcia

Katarzyny i Macieja dobry humor nie opuszczał. Aktorka pokazała, jak prezentowało się studio w czasie ulewy. Zabezpieczone przed wodą kamery, czy rozmoknięty od deszczu scenariusz nie były w stanie zmusić ich, by wrócili do budynku. 

Więcej o: