Grzegorz Turnau stracił głowę dla wnuczki. "Pogodna, energiczna i pomysłowa". Jej ojcem jest Marek Kondrat

Grzegorz Turnau co jakiś czas zdradza, co słychać u jego wnuczki Helenki. Wygląda na to, że dziewczynka zawróciła mu w głowie.

Grzegorz Turnau od 2018 roku jest szczęśliwym dziadkiem małej Helenki. Dziewczynka to owoc związku jego jedynej córki Antoniny ze znanym aktorem Markiem Kondratem. W nowym wywiadzie artysta zdradził kilka nowych szczegółów na temat ukochanej wnuczki.

Zobacz wideo Anna Starmach opowiedziała o podwójnym macierzyństwie. Bywa ciężko

DodaDoda szykuje się do koncertu. Złoto. Pełno złota. Materiał "ściągany z Dubaju"

Grzegorz Turnau stracił głowę dla wnuczki. "Pogodna, energiczna i pomysłowa". Jej ojcem jest Marek Kondrat

Kiedy Antonia Turnau i starszy od niej o 37 lat Marek Kondrat wzięli ślub w 2015 roku, w mediach zawrzało. Opinia publiczna długo dywagowała nad różnicą wieku między tym dwojgiem. Z nietypową sytuacją musieli sobie poradzić też rodzice kobiety. Wszystko zmieniło się, kiedy w marcu 2019 roku na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary, ponieważ Helenka od razu skradła serce Grzegorza Turnaua. Muzyk zdradził co nie co na jej temat w nowym wywiadzie dla magazynu "Twój Styl".

Helenka jest bardzo osobliwym przypadkiem. Szalenie pogodna, energiczna i pomysłowa. Lubi, jak dziadko gra na fortepianie, ale stanowczo zabrania mu śpiewać - wyznał.

Miłość do Helenki pojawiła się równie szybko, jak do Antoniny. Kiedy córka Turnaua przyszła na świat, muzyk miał zaledwie 21 lat.

Zobacz też: Marek Kondrat skończył 70 lat. U szczytu kariery zrezygnował z aktorstwa. Nie żałuje. "Teraz dopiero czuję się idealnie"

Zabrzmi to może irracjonalnie, ale uważam, że z Antosią mamy rodzaj pierwotnego wi-fi, które sprawia, że możemy porozumiewać się pozawerbalnie i pozaterytorialnie - dodaje.

Antonina jest dziś dorosłą kobietą, która, jak mówi Turnau, wie o nim wszystko, a nawet potrafi wyczuć, co planuje.

Gdybym chciał zrobić coś karygodnego, ona wiedziałaby o tym, zanim bym to zrobił.

pytanienasniadanie.tvp.plW "Pytaniu na..." radzą, jak walczyć z cellulitem u dzieci. Internauci nie dowierzają

Przypomnijmy, że Helenka jest pierwszym dzieckiem Antoniny i trzecim Marka Kondrata. Z poprzedniego małżeństwa aktor ma dwóch dorosłych synów.

Więcej o: