Kolejna dziennikarka kończy współpracę z TVN24. Ma już kilka propozycji zawodowych

Agata Zamęcka za pośrednictwem mediów społeczościowych poinformowała, że kończy współpracę ze stacją TVN24. Dziennikarka przy okazji zdradziła, że ma kilka propozycji zawodowych, jednak nie chce na ten moment zdradzać, gdzie przechodzi.

Agata Zamęcka przez siedem lat współpracowała ze stacją TVN. Dziennikarka poinformowała jednak, że podjęła decyzję o zakończeniu współpracy. W wywiadzie dla Wirtualnych Mediów skomentowała swoje odejście i przyznała, że pozostaje w branży medialnej. 

Zobacz wideo Dziennikarz TVN o rodzinnej tragedii

Paulina HoltzPaulina Holtz bez grama makijażu w kuchni. "Ta potargana, nieprzytomna"

Agata Zamęcka odchodzi z TVN24

Agata Zamęcka swoje początki w TVN stawiała jako redaktorka w stacji TVN24 BiS. Znana jest z takich programów jak "Biznes dla ludzi" czy "Show-biznes i Świat". Występowała również w "Dzień dobry TVN" jako ekspertka z zakresu ekonomii i biznesu. Po sześciu latach pracy dla stacji przeszła do TVN24. W wywiadzie dla Wirtualnych Mediów potwierdziła, że kończy swoją przygodę w TVN. Dodała, że rozważa kilka propozycji zawodowych, ale nie chce zdradzać, gdzie niebawem rozpocznie pracę. 

Nie chciałabym na razie zdradzać kierunku. Sprawy są w toku. Mam do rozważenia kilka propozycji. Ale to co mogę powiedzieć, to że na pewno pozostanę w branży medialnej - powiedziała dziennikarka. 

Dziennikarka w zeszłym roku powiedziała "tak" redaktorowi TVP, Tomaszowi Piechale. Para po latach spędzonych razem zaręczyła się nad polskim morzem, a Agata na Instagramie pochwaliła się pierścionkiem. O zmianie miejsca pracy Zamęcka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zrobiła podsumowanie pracy dla TVN i podziękowała załodze za lata współpracy i możliwość rozwoju. 

Czas na ZMIANY! To było 7 lat wyzwań, rozwoju i pełnej satysfakcji z pracy, którą się kocha. Teraz czas na kolejne, nowe doświadczenia! Całej wspaniałej ekipie TVN24BiS i TVN24 oraz WIDZOM dziękuję i do zobaczenia - czytamy. 
 

W komentarzach Internauci ciepło przyjęli jej wyznanie. Nie zabrakło życzeń powodzenia w dalszej karierze zawodowej. 

Powodzenia. Liczę, że szybko Cię ujrzymy.
Spełniaj zawodowe marzenia.
O nie, jak dla mnie odeszła najbardziej profesjonalna oraz najpiękniejsza twarz TVN24BIS jak i TVN 24 - czytamy. 

Antoni Królikowski i Joanna OpozdaJoanna Opozda i Antek Królikowski wrócili do siebie

Agata Zamęcka dodała, że więcej informacji na temat nowego miejsca pracy ujawni niebawem. Jak myślicie, gdzie będziemy mogli ją oglądać? Dla TVN i TVN24 to kolejne odejście w ostatnich miesiącach. Ze stacją pożegnali się już: Igor Sokołowski, Sebastian Wasilewski, Jacek Pałasiński, Aleksandra Janiec i Maciej Dolega.

Więcej o: