Kanye West zainicjował spotkanie z Iriną Shayk. Napisał do niej, a ona? Jej reakcja mówi wszystko

Nie milkną echa doniesień o zażyłej relacji Iriny Shayk i Kanye Westa. Teraz wyszło na jaw, jak supermodelka zareagowała, kiedy po raz pierwszy dostała wiadomość od rapera.

Kiedy Kim Kardashian złożyła pozew rozwodowy i zdecydowała się zakończyć związek z Kanye Westem, raper nie pozostał jej dłużny. Jakiś czas temu gruchnęła wiadomość o jego nowym romansie z Iriną Shayk, co dla wielu było sporym zaskoczeniem. Teraz z kolei na jaw wyszło, jak Rosjanka zareagowała, gdy otrzymała od niego pierwszą wiadomość.

Zobacz wideo Kłócić się można wiele lat. Oto konflikty wszech czasów w muzyce

Doda i Emil StępieńDoda była zdradzana przez Emila? Znajomy pary ujawnia kulisy ich rozstania

Kanye West zainicjował spotkanie z Iriną Shayk. Jej reakcja mówi wszystko

Irina i Kayne znają się od dawna. Oboje są bardzo aktywni w świecie mody. West kilka lat temu z ogromną pewnością siebie wkroczył do tego środowiska świata jako twórca autorskiej linii, a buty sygnowane jego nazwiskiem stały się hitem na całym świecie. Shayk jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek, która szła w pokazach najlepszych domów mody. Co więcej, para miała już okazję razem pracować. Kilka lat temu Irina wystąpiła w teledysku Westa do utworu "Power".

Jak się okazuje, po oficjalnym ogłoszeniu rozwodu z Kim Kardashian, West postanowił ruszyć dalej. Zachodnie portale donoszą, że raper wysłał do Iriny wiadomość i zainicjował randkę. 

Irina była zachwycona, gdy Kanye skontaktował się z nią, prosząc o spotkanie. Jest podekscytowana, była gotowa ruszyć dalej i znaleźć sobie kogoś - twierdzi informator HollywoodLife.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno, w dniu urodzin Westa, para została przyłapana podczas romantycznego spaceru na terenie luksusowego hotelu Villa La Coste we francuskiej Prowansji. 

Jennifer Lopez z córką EmmeCórka Jennifer Lopez staje się zbuntowaną nastolatką. Co za fryzura

Wygląda na to, że oboje są gotowi zacząć wszystko od nowa. Irina ma za sobą związek z aktorem Bradleyem Cooperem, natomiast Kanye wkrótce przypieczętuje rozwód z Kim Kardashian.

Więcej o: