Kanye West i Irina Shayk randkują! Para została przyłapana podczas spaceru. Byli w wyśmienitych humorach

Po ogłoszeniu rozstania z Kim Kardashian, Kanye West postanowił pójść dalej. Jak podaje portal Daily Mail raper spotyka się teraz z rosyjską modelką Iriną Shayk.

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja o tym, że Kanye West i Kim Kardashian biorą rozwód. Para zdecydowała się dla dobra swoich dzieci podjąć polubowne rozwiązanie, bez publicznego prania brudów. Kim Kardashian złożyła nawet zaskakująco ciepłe życzenia urodzinowe raperowi, który niedawno skończył 44 lata. 

Kanye West i Irina Shayk spotykają się. Para wybrała się we wspólną podróż

Wygląda na to, że muzyk zdążył już pójść do przodu, mimo że jeszcze nie pojawiły się żadne informacje odnośnie do pomyślnego zakończenia sprawy rozwodowej. Jak można przeczytać na portalu Daily Mail, raper spotyka się teraz z rosyjską modelką Iriną Shayk. W dniu urodzin Kanyego Westa para została przyłapana podczas romantycznego spaceru na terenie luksusowego hotelu Villa La Coste we francuskiej Prowansji. 

 

Plotki o rzekomym romansie pary pojawiły się jeszcze w ubiegłym miesiącu, kiedy to anonimowy informator zasugerował na instagramowym koncie jednego z portali plotkarskich, że Kanye i Irina spotykają się. Amerykański gwiazdor to kolejna znana postać, z którą umawia się modelka. Przez kilka lat związana była z Bradleyem Cooperem, a owocem ich relacji jest córka Lea De Seine. Jeszcze wcześniej jej chłopakiem był piłkarz Cristiano Ronaldo.

Daily Mail podaje również, że sugestie dotyczące jej romansu z Westem pojawiły się, gdy modelka pokazała się w koszulce zaprojektowanej przez rapera. Na ten moment żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło informacji dotyczących łączącej ich relacji. Nie wiadomo więc, czy jest to tylko przelotna znajomość, czy też przerodziła się ona w coś więcej.

ZOBACZ TEŻ: Kanye West chce odciąć się od świata? Otoczył swoje ranczo wysokim murem! Do środka można wejść przez tunel

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.