Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się? Tym zdjęciem celebrytka rozwiała wszystkie wątpliwości

O problemach w małżeństwie Kim Kardashian i Kanye Westa mówi się już od dobrych kilku miesięcy. Sama zainteresowana poniekąd odniosła się do krążących plotek.

O małżeństwie Kim Kardashian i Kanye Westa ostatnimi czasy jest jeszcze głośniej. Niestety coraz częściej plotkowano, że związek jednej z najpopularniejszych par w światowym show-biznesie zmierza ku końcowi. Te spekulacje zaczęły się kilka miesięcy temu, gdy raper zdecydował się kandydować na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Podczas jednego z wystąpień publicznych, Kanye ze łzami w oczach opowiadał, jak wraz z Kim planowali aborcję przy pierwszej ciąży. Dalej było tylko mocniej. Na Twitterze zamieścił bardzo dużo kontrowersyjnych wpisów, w którym m.in. oskarżał małżonkę oraz Kris Jenner o próbę ubezwłasnowolnienia. Ponoć zachowanie Kanye było już nie do wytrzymania dla Kim, która miała powiedzieć dość.

ZOBACZ TEŻ: Kim Kardashian opublikowała oświadczenie. Tłumaczy w nim zachowanie Kanye Westa. "Ta choroba wpłynęła na nasze życie"

Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą?

Zachowanie Kanyego Westa jest spowodowane chorobą afektywną dwubiegunową, która charakteryzuje się występowaniem epizodów depresji, manii/hipomanii lub epizodów mieszanych. Pomiędzy tymi epizodami zwykle występują okresy remisji, tj. całkowitego braku objawów lub utrzymywania się nielicznych objawów o niewielkim nasileniu". Kim Kardashian doskonale wie, że mąż po prostu czasem nie jest sobą. Wspiera go w chorobie od samego początku i nawet teraz nie ma zamiaru rozchodzić się z mężem. Najnowsze zdjęcie, które zamieściła na Instagramie, jest tego najlepszym dowodem. Na fotce widzimy celebrytkę w towarzystwie uśmiechniętego męża i dwójki dzieci.

 

Wydaje nam się, że tą fotką Kim Kardashian chciała zdementować pogłoski o rozwodzie. Skutecznie?

ZOBACZ TEŻ: Kanye West chce odciąć się od świata? Otoczył swoje ranczo wysokim murem! Do środka można wejść przez tunel