Kim Kardashian opublikowała pierwszy wpis po ogłoszeniu informacji o rozwodzie. Jest wzruszający, ale nie ma słowa o Kanye

Trzy dni po wniesieniu pozwu rozwodowego Kim Kardashian opublikowała w swoich mediach społecznościowych wzruszający wpis. Nie odniosła się jednak ani słowem do swojego rozstania z mężem.

Choć o problemach w małżeństwie Kim Kardashian mówiło się od jakiegoś czasu, to dopiero w ostatni piątek amerykańskie media poinformowały o pozwie rozwodowym złożonym przez celebrytkę. 

Zobacz wideo Kontrowersyjne zachowania Kanye Westa. Artysta zmaga się z chorobą dwubiegunową

Szczęśliwie dla ich pociech wszystko wskazuje na to, że para próbuje rozstać się w jak najbardziej przyjacielskich stosunkach. Wiadomo już, że Kardashian poprosiła o wspólną opiekę nad dziećmi, a Kanye West przychylił się do tego wniosku. Obecnie małżonkowie mają zastanawiać się nad tym, w jaki sposób podzielić ich wspólny majątek. 

Kim Kardashian nie odbierze Kanye Westowi praw rodzicielskichKim i Kanye rozwodzą się. Co z opieką nad dziećmi? Decyzja już podjęta

Pierwszy wpis Kim Kardashian po ogłoszeniu informacji o rozwodzie

Fani Kim Kardashian z wypiekami na twarzach wyczekiwali pierwszego wpisu celebrytki po ogłoszeniu informacji o rozwodzie. Wreszcie trzy dni po oficjalnym komunikacie o rozstaniu pary gwiazda wrzuciła bardzo wzruszający wpis na cześć... swojego zmarłego przed laty ojca. Trudna sytuacja Kardashian skłoniła ją do rodzinnych wspomnień - pod archiwalnymi zdjęciami z okresu dorastania zamieściła emocjonalny wpis:

 
Wszystkiego najlepszego Tato! Codziennie o Tobie pamiętam, ale dzisiaj jeszcze bardziej. Tak wiele mam Ci do powiedzenia! Zadzwoniłam na Twój numer telefonu tylko po to, aby sprawdzić, czy po tylu latach należy już do kogoś innego. Właściwie to nie mogę uwierzyć, że wciąż go pamiętam. Proszę odwiedź mnie we śnie! Czy mógłbyś mi także wysłać znak w postaci symboli/ptaków, o których zawsze rozmawialiśmy? Po prostu baaardzo za Tobą tęsknie!

Kris JennerKris Jenner molestowała seksualnie swojego ochroniarza? Zarzutów coraz więcej

Robert Kardashian zmarł w 2003 po walce z nowotworem. Ojciec Kim, Kourtney, Khloe i Roba obchodziłby dzisiaj swoje 77. urodziny.

Kim konsekwentnie na razie nie komentuje informacji o rozwodzie.

Więcej o: