Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. To już pewne. Celebrytka złożyła pozew po sześciu latach małżeństwa

Kim Kardashian nie chce być już żoną rapera. Właśnie złożyła pozew rozwodowy.

Kim Kardashian i Kanye West niedługo przestaną być małżeństwem. Od kilku miesięcy para przechodzi poważny kryzys, który zakończy się rozwodem i jest to już pewne. Celebrytka złożyła bowiem pozew rozwodowy. Zdecydowała, że nie chce walczyć o związek i być żoną rapera.

Przeczytajcie więcej na ten temat: Kim Kardashian spotkała się z prawnikami! "Omawiała szczegóły rozwodu"

Zobacz wideo Kanye West podarował Kim Kardashian hologram jej zmarłego taty

Rodzina KardashianPodróż do początków reality-show Kardashianów. Przemoc, molestowanie, męczenie zwierząt i fatshaming w obiektywie kamer

Kim Kardashian złożyła pozew rozwodowy

Serwis E!News informuje, że w piątek 19 lutego Kim Kardashian złożyła pozew o rozwód w sądzie. Celebrytka wystąpiła o wspólną opiekę prawną i fizyczną nad dziećmi.

Ten ostateczny krok nastąpił zaraz po tym, jak związek Kim Kardashian i Kanyego Westa osiągnął punkt szczytowy kryzysu, informuje E!News.

Doszło do tego, że od miesięcy nie spędzają ze sobą czasu jako małżeństwo. Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo już się skończyło. Wie to już od jakiegoś czasu - powiedział informator serwisu.
 

Małgorzata RozenekRozenek usunęła z diety trzy składniki, ale za jednym tęskni najbardziej

Kryzys w związku Kim i Kanyego rozpoczął się kilka miesięcy temu. Raper, który ubiegał się o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych, wypisywał w sieci obraźliwe treści w stronę Kardashianów i wyjawił nawet, że razem z żoną chcieli zdecydować się na aborcję pierwszego dziecka. Wtedy wyszło na jaw, że Kanye West cierpi na problemy związane z zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym. Dla Kim Kardashian będzie to trzeci rozwód. Para pobrała się w 2014 roku podczas ceremonii we Włoszech. Ma czworo dzieci: siedmioletnią córkę North, pięcioletniego syna Saint, trzyletnią córkę Chicago i półtorarocznego syna Psalma.

Więcej o: