Kim Kardashian spotkała się z prawnikami! "Omawiała szczegóły rozwodu"

Kim Kardashian przygotowuje się do batalii sądowej z Kanyem Westem? Pierwsze spotkanie z prawnikami w tej sprawie ma już za sobą.

Poważne zmiany w życiu Kim Kardashian chyba są nieuniknione. Po tym, jak okazało się, że Kanye West ma problemy związane z zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym, rodzina jego żony straciła cierpliwość. Ubiegający się o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych raper, wypisywał w sieci obraźliwe treści w stronę Kardashianów i wyjawił nawet, że razem z żoną chcieli zdecydować się na aborcję pierwszego dziecka. Media donoszą, że Kim nie wie, jak pomóc mężowi i najprawdopodobniej się z nim rozwiedzie. Już ponoć widziała się z prawnikami.

Zobacz wideo Kim Kardashian kocha konturowanie twarzy, wiemy. Ale North? Spróbowała. Efekt bardzo nas rozbawił

Kim Kardashian spotkała się z prawnikami w sprawie rozwodu

Celebrytka wystosowała w środę oświadczenie, w którym poinformowała fanów o problemach męża i poprosiła o wsparcie dla niego. Chyba będzie mu ono wyjątkowo potrzebne, bo wsparcia nie ma zamiaru okazywać mu ona sama, ponieważ planuje się z nim rozwieść.

Kim spotkała się już z prawnikami, z którymi omawiała szczegóły rozwodu - podaje źródło US Weekly.

Kim Kardashian, Kanye WestKim Kardashian, Kanye West Instagram

Kardashianka ponoć ze względu na dobro dzieci nie chce zostawiać męża, ale boi się, że West nigdy już nie będzie sobą. Publicznie nie zamierza go jednak krytykować i prosi o wyrozumiałość.

Rozumiem, że Kanye poddawany jest krytyce z racji tego, że jest osobą publiczną, a jego działania mogą wywoływać silne opinie i emocje. Jest on błyskotliwą, lecz skomplikowaną osobą, która nie dość, że jest artystą i czarnoskórym mężczyzną, doświadczyła bolesnej utraty matki i musi mierzyć się z presją i izolacją, co tylko potęguje jego chorobę. Ci, którzy są blisko Kanye, znają jego serce i rozumieją, że jego słowa czasem nie są tożsame z jego intencjami - napisała w oświadczeniu.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jaką decyzję podejmie celebrytka. Na pewno zleży jej na losie muzyka, ponieważ jest ojcem czwórki jej dzieci: North, Psalma, Chicago i Sainta.

Kanye West - choroba

Artysta od lat zmagał się z depresją, a w 2018 roku po wydaniu albumu „Ye” zdiagnozowano u niego chorobę afektywną dwubiegunową. Według portalu mp.pl "charakteryzuje się występowaniem epizodów depresji, manii/hipomanii lub epizodów mieszanych. Pomiędzy tymi epizodami zwykle występują okresy remisji, tj. całkowitego braku objawów lub utrzymywania się nielicznych objawów o niewielkim nasileniu". Na tę chorobę cierpią m.in. Lily Allen, Chris Brown, Mariah Carey czy Sia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.