Kris Jenner oskarżona o molestowanie seksualne swojego ochroniarza. Stanie przed sądem? Zarzutów coraz więcej

Kris Jenner została oskarżona o molestowanie seksualne swojego ochroniarza. Media podają, że mogą zostać przedstawione jej kolejne zarzuty.

Kris Jenner jako światowej sławy celebrytka musiała w pewnym momencie zainwestować w profesjonalną ochronę. Dziś może jednak tego nieco żałować, ponieważ jeden z jej pracowników złożył zawiadomienie do prokuratury, że szefowa molestowała go seksualnie. Jak podaje Daily Mail, Kris może mieć poważne problemy.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Kris Jenner oskarżona o molestowanie seksualne. Stanie przed sądem?

Marc McWilliams przez ponad rok ochraniał Kris Jenner (2017-2018). W październiku 2020 roku na jaw wyszło jednak, że mężczyzna miał być ofiarą swojej szefowej - celebrytka miała bowiem masować plecy bez jego zgody, dotykać ud i kierować dłonie w miejsca intymne mężczyzny. Jak można było się spodziewać, celebrytka wyparła się wszystkiego.

Kris kategorycznie zaprzecza, że ??kiedykolwiek zachowywała się niewłaściwie w stosunku do Marca McWilliamsa. Ochroniarz pracował na zewnątrz domu i nigdy do niego nie wszedł. Kris miała z nim bardzo mało interakcji. Po tym, jak strażnik wielokrotnie był przyłapany na spaniu w samochodzie podczas pracy, firma ochroniarska została poproszona, aby nie przydzielała go do pracy u Kardashianów w przyszłości. Strażnik nigdy nie skarżył się swojemu pracodawcy na Kris, dopóki nie wymyślił tych absurdalnych zarzutów - mówił kilka miesięcy temu prawnik Kris, Marty Singer.

Teraz McWilliams oskarżył Kris o dyskryminację na tle rasowym, z czym ta się nie zgadza. Celebrytka ponoć nie stawiła się na rozprawie w kalifornijskim sądzie, a wszystkimi sprawami związanymi z oskarżeniem obarczyła adwokata.

Kris JennerKris Jenner ma 64 lata, a wygląda, jakby miała 40. Zainwestowała w świetnych specjalistów

Myślicie, że Marc udowodni Kris dopuszczenie się przestępstwa? Amerykańskie media przyglądają się sprawie i podają, że McWilliams należał w latach 80. do zespołu MGM, której założycielem był R. Kelly, skazany za przestępstwa seksualne.

Więcej o: