Tajemnicza śmierć gwiazdy filmów dla dorosłych. Została znaleziona martwa. Dakota Skye miała 27 lat

27-letnia Dakota Skye, aktorka filmów dla dorosłych, została znaleziona martwa 9 czerwca w Los Angeles.

Aktorka filmów dla dorosłych Dakota Skye, a właściwie Lauren Kaye Scott, została znaleziona martwa w Los Angeles w środę 9 czerwca. Informację o śmierci 27-letniej kobiety potwierdzili jej bliscy. Jak wyznała jej ciotka, Skye pochodziła z rodziny, w której były obecne alkoholizm i inne uzależnienia.

Zobacz wideo Muzyka, która łączy pokolenia. Krawczyka, Kozidrak czy Rodowicz uwielbiają i starsi, i młodsi

Tajemnicza śmierć gwiazdy filmów dla dorosłych. Dakota Skye miała 27 lat

Przyjaciel Dakoty, James Bartholet, zdradził w rozmowie z "The Sun", że kobieta próbowała wyjść na prostą, lecz wpadła w towarzyskie kręgi, które miały na nią zły wpływ. Skye od dłuższego czasu miała uczęszczać na terapie i pracować nad sobą - chciała przestać nadużywać fentanylu. Bartholet zauważył także, że z podobnym problemami boryka się wiele aktorek z branży filmów dla dorosłych. Mężczyzna dodał:

Byłem w szoku, jak dowiedziałem się o jej śmierci. Moje serce utonęło. To przerażające uczucie. Mam wrażenie, że ostatniego razu jak się z nią widziałem, miałem poczucie, że nie wiem czy kiedykolwiek ją zobaczę. Powiedziałem, że potrzebuje pomocy i żeby poszła do szpitala się wyleczyć. Odpowiedziała, że obiecuje. To takie smutne, że straciliśmy tak młodą i utalentowaną osobę. Była bardzo mądra kobietą. Każdy uwielbiał z nią pracować.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. TUTAJ znajdziesz również przydatne numery telefonów, pod którymi dyżurują specjaliści, gotowi pomóc w kryzysowej sytuacji.

Więcej o: