Kasia Tusk pokazała męża i córkę na klimatycznych zdjęciach. "Czy ktoś mi właśnie bezczelnie ukradł fotografa?"

Kasia Tusk razem z rodziną przebywa na urlopie w romantycznej Toskanii. Podzieliła się z internautami zapierającymi dech widokami, a także po raz pierwszy opublikowała tak wiele zdjęć córki.

W życiu Katarzyny Tusk dzieje się ostatnio naprawdę dużo. Już od kilku tygodni pojawiały się pogłoski o drugiej ciąży blogerki, a sama zainteresowana potwierdziła je dopiero kilka dni temu. Już niedługo jej życie bardzo się zmieni, więc postanowiła spędzić spokojne chwile razem z najbliższymi. Do Toskanii poleciała razem z rodzicami - Małgorzatą i Donaldem Tuskami oraz oczywiście z mężem Stanisławem i kilkuletnią córką. W sieci pojawiło się dużo fotografii z tego wyjazdu, także prywatnych.

Zobacz wideo Spójrzcie tylko na te widoki!

Kasia Tusk pokazała męża i córkę na zdjęciach z Toskanii

Influencerka zrobiła coś bardzo dla siebie nietypowego. W relacjach na Instagram Stories opublikowała kilka kadrów, na których widzimy jej męża oraz córkę. Dziewczynka ma na sobie letnią sukienkę oraz słomiany kapelusz z czarną wstążką. Prezentuje się uroczo. Na jednym ze zdjęć widać, jak córka blogerki je pomarańczę, a tuż za nią klęczy Stanisław Cudny. Zrobił kilkulatce kilka pięknych fotografii. Kasia postanowiła zażartować z tej sytuacji.

Czy ktoś mi właśnie bezczelnie ukradł fotografa? I pozuje jakoś tak naturalniej niż ja. I jeszcze każe sprzątać po sobie przeżute rekwizyty... - napisała.

Michał Wiśniewski w romantycznym uniesieniu z żonąMichał Wiśniewski zakochany jak nigdy. Namiętnie całuje żonę na Instagramie

Córka Kasi TuskCórka Kasi Tusk instagram/makelifeeasier_pl/

Internauci już od tygodni szukali szczegółów i wskazówek, które by potwierdzały, że Kasia Tusk jest w drugiej ciąży. Dopatrywali się brzuszka, a nawet zauważyli, że na jednym ze zdjęć influencerka do kolacji pije wodę, a nie - tak jak Stanisław - wino. Przed nimi nic się nie ukryje!

Kasia Tusk pokazała męża i córkę. Jest też dziadek rokuKasia Tusk chwali się nowymi zdjęciami. Fani: Widać brzuszek

Więcej o: