Agata Duda w kwiecistej sukience bawi się z mężem w ogrodach Pałacu Prezydenckiego. Promieniała

Andrzej i Agata Dudowie wzięli udział w oficjalnym wydarzeniu. Pierwsza dama postawiła na stylizację w mocnych kolorach.

11 czerwca Agata Duda i Andrzej Duda wzięli udział w wydarzeniu "Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką". Impreza rozpoczęła się o godzinie 12:00 w ogrodach Pałacu Prezydenckiego. Jak czytamy na oficjalnej stronie Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, "podczas spotkania przedstawiciele kilkunastu służb i instytucji zapoznają dzieci z zasadami bezpiecznego zachowania podczas letniego wypoczynku, a także w sytuacjach zagrożenia". Zobaczcie, jak prezentowali się Dudowie.

Zobacz wideo

Agata Duda i Andrzej Duda na wydarzeniu "Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką"

Zdjęcia z tego wydarzenia trafiły do mediów. Widać na nich, że para prezydencka doskonale się bawiła, a humory im dopisywały. Zebrało się mnóstwo gości, oczywiście głównie dzieci. Czas umilił im występ Viki Gabor, która zaśpiewała swoje przeboje.

Agnieszka Kaczorowska z rodzinąMaciej Pela, mąż Agnieszki Kaczorowskiej, odniósł się do afery z jej udziałem

Pierwsza dama wyglądała kwitnąco, miała długą sukienkę z szerokimi rękawami. Materiał był przewiewny, w kolorowe wzory. Do kreacji dobrała czarne buty na obcasie.

Andrzej Duda prezentował się elegancko, nie pozwolił sobie na swobodę. Włożył ciemny garnitur, pod niego białą koszulę oraz założył niebieski krawat. Jego strój zapewne związany był z tym że podczas wydarzenia musiał pełnić swoje obowiązki i wręczył Medal za Ofiarność i Odwagę.

Karolina Szostak zmieniła fryzuręKarolina Szostak chwali się metamorfozą. Pokazała zdjęcia przed i po

Para prezydencka nie szczędziła sobie czułości. Na niektórych zdjęciach możemy zobaczyć, jak szepczą sobie coś do ucha i nachylają się w swoim kierunku. Później stojąc bardzo blisko siebie, pozowali do zdjęć z przybyłymi gośćmi. Spacerowali także trzymając się za ręce.