Anna Kaczmarczyk prezentuje ciążowe krągłości podczas wakacji w Grecji. Poród zbliża się wielkimi krokami

Anna Kaczmarczyk spędza z mężem czas w Grecji. Pokazała się w pełnej okazałości - ciążowy brzuszek jest już bardzo widoczny.

Anna Karczmarczyk w marcu, a dokładnie w Dzień Kobiet, pochwaliła się, że jest w ciąży. Patrząc na najnowsze zdjęcia aktorki widać, że ona i jej mąż, Pascal Litwin, w ciągu kilku tygodni zostaną rodzicami. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pojechała ze skurczami do szpitala. To był fałszywy alarm

Anna Kaczmarczyk na wakacjach pochwaliła się ciążowym brzuchem

Ciężarna Anna Karczmarczyk wyleciała do Grecji na wakacje. W ten sposób próbuje zrelaksować się przed czekającymi ją wielkimi, życiowymi zmianami, bowiem już niedługo zostanie mamą. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia widać, że ten moment może nastąpić już niedługo. Brzuszek jest już bardzo widoczny, szczególnie że aktorka pokazała go bez nakrycia, siedząc w kostiumie kąpielowym.

Zobacz też: Anna Karczmarczyk dodała nagie zdjęcie. Internauta zniesmaczony: "Trochę się trzeba jednak szanować". Odpowiedziała bezbłędnie

 

Na innej fotografii widać, że ciąża sprawiła, że brzuch zaczął wyglądać coraz okazalej, ale Kaczmarczyk wciąż może pochwalić się szczupłą sylwetką.

 

Internauci zachwycali się wyglądem aktorki, której obecny stan wyraźnie służy. Zaznaczyli, że cenią jej naturalność.

Ania, wyglądasz pięknie! Ciąża Ci służy.
Piękne. Ile ładniejsze zdjęcie przyszłej mamy, niż te z wymuskanych sesji.
Jakie nogi! - czytamy w komentarzach.

Anny Karczmarczyk i Pascal Litwin zostaną rodzicami. Jak się poznali?

Anna Karczmarczyk poznała się z Pascalem Litwinem na planie "Tańca z gwiazdami". Mężczyzna był producentem show. W grudniu 2016 roku aktorka została narzeczoną, a dwa lata później była już po ślubie. Media o tym nie wiedziały - Kaczmarczyk dopiero później pochwaliła się na Instagramie, dodając zdjęcie z uroczystości. W marcu ogłosiła, że spodziewają się pierwszego dziecka.

Więcej o: