Anna Karczmarczyk jest w ciąży! Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie: Czekamy na ciebie, kruszynko

Anna Karczmarczyk spodziewa się pierwszego dziecka. Na Instagramie dodała zdjęcie z mężem, który czule całuje ją w czoło. Aktorka trzyma się za brzuch.

Anna Karczmarczyk podzieliła się właśnie z internautami radosną nowiną. Ona i jej mąż, Pascal Litwin, wkrótce zostaną rodzicami. Małżonkowie zadebiutują w tej roli, jednak sądząc po tym, jak wielkie uczucie ich łączy, będą mogli na sobie polegać.

Anna Karczmarczyk jest w ciąży

Aktorka przez jakiś czas trzymała wiadomość w tajemnicy. Świadczą o tym widoczne ciążowe krągłości. Dopiero w Dzień Kobiet zdecydowała się podzielić z fanami nowiną.

Oni są moją siłą. Czekamy na ciebie, kruszynko! - napisała poruszona pod wspólnym zdjęciem z mężem.
 

W komentarzach posypały się gratulacje, niektórzy naprawdę się ucieszyli ze szczęścia małżonków:

Aż się popłakałam! Gratulacje. Dużo zdrówka!
Wspaniała wiadomość. Gratuluję.
Dzisiaj oglądałam twoje InstaStory i myślę sobie: Jest w ciąży. Po twarzy widać! Promieniejesz! Wszystkiego dobrego - piszą poruszeni.

My również dołączamy się do życzeń! Tym samym Anna Karczmarczyk dołączyła do grona gwiazd, które również spodziewają się dzieci. W tej grupie znajdują się m.in. Agnieszka Włodarczyk i Ida Nowakowska, które po raz pierwszy zostaną mamami oraz Agnieszka Kaczorowska i Sylwia Przybysz. One za to powitają na świecie drugiego malucha.

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin

Anna Karczmarczyk wzięła potajemny ślub z Pascalem Litwinem w 2018 roku. Aktorka dopiero jakiś czas później pochwaliła się na Instagramie, dodając zdjęcie z uroczystości. O ich zaręczynach dowiedzieliśmy się w grudniu 2016 roku. Poznali się kilka miesięcy wcześniej, prawdopodobnie na planie "Tańca z gwiazdami". Mężczyzna był producentem show.

Więcej o: