Anna Karczmarczyk dodała nagie zdjęcie. Internauta zniesmaczony: "Trochę się trzeba jednak szanować". Odpowiedziała bezbłędnie

Anna Karczmarczyk dodała na swój profil bardzo zmysłowe zdjęcie. Jeden z internautów jednak nie pochwalił tego zachowania. Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać.

Anna Karczmarczyk często dzieli się z fanami zdjęciami na Instagramie. Na swoim profilu publikuje fotografie z podróży, z ukochanym, a także te nawiązujące do jej życia zawodowego. Ostatnio opublikowała zdjęcie nawiązujące do sztuki, w której występuje. Jednak dla niektórych ta publikacja okazała się zbyt odważna.

Anna Karczmarczyk pokazała nagie zdjęcie

Aktorka dodała na swojego Instagrama zdjęcie, na którym pozuje nago. Obok niej leży Marcin Korcz, który również występuje we wspomnianej już sztuce. Oboje leżą w zmysłowym uścisku.

Premiera! Reżyser, dwoje aktorów, scena kameralna... Sztuka o miłości, tęsknocie... o wspomnieniu! Sztuka, która obnaża dojrzałych ludzi z ich słabości, z zagubienia w dorosłości i presji społeczeństwa - zapowiada.
 

Jednak nie wszystkim spodobała się opublikowana fotografia.

Publicznie pokazywać gołe ciało. A nie, przepraszam, przecież się Pani zasłania. Trochę się trzeba jednak szanować... - napisał obserwator.
Czasami warto zachować otwarty umysł - odpowiedziała Ania.

Anna Karczmarczyk opowiedziała o występie w filmie Patryka Vegi:

Zobacz wideo

Dobrze odpowiedziała?

KB