Pamiętacie reklamę z tańczącą krową i Panem Yapą? Okazuje się, że grała w niej znana dziś aktorka

Klaudia Halejcio na Instagramie przypomniała reklamę z końca lat 90., w której wystąpiła. Pamiętacie te kadry?

Klaudia Halejcio jest obecna w polskim show-biznesie od najmłodszych lat. Widzowie mogli ją poznać już jako nastolatkę, gdy grała w bardzo popularnym kiedyś serialu "Złotopolscy". Wcielała się wówczas w kochającą plotki Andżelikę Kwaśniewską, która najwięcej czasu spędzała na pogawędkach ze sklepową panią Kleczkowską. Właśnie ta rola zagwarantowała jej ogólnopolską popularność i stała się przepustką do dalszej kariery, która trwa do dziś. Jak się jednak okazuje, swój debiut na szklanym ekranie zaliczyła o wiele wcześniej, o czym przypomniała niedawno na Instagramie. Fani z pewnością mogą czuć się zaskoczeni.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pojechała ze skurczami do szpitala. To był fałszywy alarm

Klaudia Halejcio jako siedmiolatka zagrała w reklamie czekolady

Klaudia Halejcio swoją aktorką karierę rozpoczęła już jako pięciolatka. Grywała wówczas w teatrze i chodziła na castingi do reklam i seriali. Zanim wystąpiła we wcześniejszych wspomnianych "Złotopolskich", zagrała epizod w "13 posterunku". Mało kto wie, że można było ją zobaczyć również w reklamach.

Klaudia Halejcio pokazała pokój dla córkiKlaudia Halejcio pokazała pokój dziecka. Jest jak z bajki. "Wyjątkowa przestrzeń"

Klaudia Halejcio jako siedmiolatka zagrała w reklamie czekolady Terravita. Miało to miejsce w 1997 roku. Na ekranie towarzyszył jej Pan Yapa. Aktorka przypomniała o swoim reklamowym epizodzie jakiś czas temu na Instagramie. W lewym dolnym rogu widać dwójkę dzieci: chłopca i dziewczynkę. To właśnie tam stoi Klaudia Halejcio.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio instagram.com@klaudiahalejcio

Zobaczcie zresztą sami:

 

Pamiętacie tę reklamę? Dajcie znać w komentarzach.

Zofia ZborowskaZofia Zborowska porównuje się z Klaudią Halejcio. "Zastanawiam się, co robię źle"?

ZOBACZ TEŻ: Klaudia Halejcio sprzedaje swoje mieszkanie. Apartament urządzono w stylu glamour. Są zdjęcia. A cena? Robi wrażenie

Więcej o: