Klaudia Halejcio sprzedaje swoje mieszkanie. Apartament urządzono w stylu glamour. Są zdjęcia. A cena? Robi wrażenie

Klaudia Halejcio zdecydowała się sprzedać swoje mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Ogłoszenie z ofertą pojawiło się na jednej ze stron z nieruchomości.

W życiu Klaudii Halejcio szykuje się wiele zmian. Aktorka i jej ukochany Oskar przygotowują się na narodziny córeczki i niedługo zostaną rodzicami. W ostatnim czasie w podwarszawskich Markach odbyło się nawet baby shower przyszłej mamy, zorganizowane przez jej przyjaciółki. To jednak nie wszystko. Halejcio zdecydowała się również na sprzedaż swojego apartamentu na Ursynowie.

Zobacz wideo

Mieszkanie Klaudii Halejcio na sprzedaż

Na jednej z stron z nieruchomościami pojawiło się ogłoszenie z mieszkaniem Klaudii Halejcio. Za liczący sobie 58 metrów kwadratowych dwupokojowy apartament na parterze trzeba będzie zapłacić 920 tys. złotych. W opisie możemy przeczytać, że całość urządzona została w stylu glamour "ze szczególną dbałością o szczegóły". Lokum jest już gotowe do zamieszkania.

Anna Lewandowska, Klara LewandowskaKlara Lewandowska zajada się kremem czekoladowym

Nowy właściciel do swojej dyspozycji będzie miał duży salon połączony z kuchnią, przestronny taras z ogródkiem, łazienkę oraz sypialnię z garderobą. Za dodatkową dopłatą możliwe jest również nabycie komórki lokatorskiej oraz garażu w budynku podziemnym. Wtedy jednak cena całego apartamentu wzrasta już do pełnego miliona złotych.

OgłoszenieOgłoszenie Screen otodom.pl

W ogłoszeniu pojawiła się informacja o kameralnym charakterze osiedla, w pobliżu którego znajdują się tereny zielone oraz jezioro. Ponadto każdy mieszkaniec może czuć się bezpiecznie ze względu monitoring oraz ochronę działającą przez 24 godziny na dobę.

Nie zabrakło również zdjęć, dzięki którym przyszły nabywca będzie mógł dokładnie obejrzeć każde pomieszczenie i przestrzeń wypoczynkową na zewnątrz. Sama Halejcio na Instagramie również wiele razy pokazywała zdjęcia wnętrza apartamentu. Znajdziecie je w galerii nad tekstem.

Caroline 'Love Island'"Love Island". Caroline dostała od Matiego nietypowy prezent. "Wiedział, że lubię"

Więcej o: