Tomas Kollarik odszedł z "M jak miłość", a teraz wrócił na plan. Wygląda jak nie on. Fanki oniemiały. "Bestia"

Tomas Kollarik wcielał się w postać Janka w "M jak miłość". Teraz przygotowuje się do nowej roli z zupełnie odmienionym wizerunkiem.

Tomas Kollarik zyskał sławę dzięki udziałowi w kultowym serialu "M jak miłość". Wcielał się w postać Janka Morawskiego - funkcjonariusza policji w Lipnicy. Jakiś czas temu zdecydował się jednak opuścić ekipę i skupić się na nowych wyzwaniach zawodowych. Właśnie pokazał, jak zmienił swój wizerunek do nowej roli. Internautki nie kryją zdziwienia. Jedna nawet się oświadczyła.

Zobacz wideo Z kim z serialu "M jak miłość" spała Anna Mucha? Aktorka nagrała zabawny filmik

Tomas Kollarik odszedł z "M jak miłość", a teraz wrócił na plan. Wygląda jak nie on. Fanki oniemiały. "Bestia"

Wiele osób było zaskoczonych, kiedy Tomas Kollarik zakomunikował, że żegna się z serialową rodzinką "emki". Scenarzyści stale rozbudowywali wątek jego bohatera, który w ostatnich odcinkach trafił do szpitala i przeszedł poważną operację, która była skutkiem postrzelenia na własnym ślubie. Aktor jednak nie narzeka na brak pracy, bo właśnie wszedł na plan nowej produkcji. Jego bohater nie ma włosów, a wyraz twarzy nieco przeraża.

 

Pod nagraniem nie zabrakło komplementów. Jedna z internautek postanowiła się nawet oświadczyć aktorowi.

Za przystojny.
Bestia!
Ożeń się ze mną.

Tomas Kollarik to już kolejny aktor, który w ostatnim czasie odszedł z "M jak miłość". Z niedowierzaniem internauci przyjęli informację, że z produkcją żegna się także Krystian Domagała, który od samego początku wcielał się w Mateusza Mostowiaka. Dla fanów serialu mamy jednak dobre informacje. Są rozstania, ale nie zabraknie powrotów. Po kilku latach przerwy w życiu Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) znów pojawi się Majka (Laura Samojłowicz).

POLECAMYLaura Samojłowicz wraca do "M jak miłość"! Znów zagra dziewczynę Pawła. "Na razie nie ma z nią problemów na planie" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: