Laura Samojłowicz wraca do "M jak miłość"! Znów zagra dziewczynę Pawła. "Na razie nie ma z nią problemów na planie" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Laura Smojłowicz po długiej przerwie wróciła na plan serialu "M jak miłość". Jak przebiega jej współpraca z produkcją? "Zmieniła się" - donosi informator Plotka.

Trzyletnia przygoda Laury Samojłowicz"M jak miłość", która zakończyła się w 2010 roku, przyniosła aktorce dużą rozpoznawalność. Gwiazda produkcji TVP skorzystała wówczas z dobrej passy, przyjmując główną rolę w "Hotelu 52" - produkcji konkurencyjnej stacji, od której ostatecznie została odsunięta przez konflikt z reżyserem. Po tym incydencie zniknęła z mediów i zrobiła sobie przymusową przerwę od show-biznesu. W międzyczasie zagrała w paradokumencie "Gliniarze", a teraz po dekadzie wraca do "eMki". Wcieli się w tę samą postać!

Magdalena Waligórska i Arkadiusz NaderNa ekranach się uwielbiali, a w rzeczywistości się nie znosili

Laura Samojłowicz wróciła na plan "M jak miłość"

Pamiętacie serialową Majkę (Laura Samojłowicz), dziewczynę Pawła (Rafał Mroczek), która wciąż była zazdrosna o jego relację z poprzednią partnerką Magdą (Anna Mucha)? Jedenaście lat temu bohaterka serialu po kłótni z ukochanym wyjechała razem z matką za granicę. Majka wraca do Polski i znów spotka się ze starymi znajomymi. 

Aktorka wcielająca się we wspomnianą postać już zdążyła pochwalić się powrotem do "M jak miłość" na Instagramie. Opublikowała filmik, na którym widać, jak z samego rana jedzie na plan serialu oraz zdjęcie otrzymanego scenariusza, z którego wynika, że pojawi się w 1604. odcinku. 

Zobacz wideo Aktorka wraca na plan "M jak miłość"? Jedzie do pracy z samego rana!

Laura SamojłowiczLaura Samojłowicz Instagram/ @laurasamojlowicz

Informator Plotka twierdzi, że współpraca z posądzaną kiedyś o kapryśność aktorką na razie przebiega bez zarzutów. 

Zagra tę samą postać Majki Chojnackiej, która wraca po latach i spotyka dawnych znajomych. Laura też się zmieniła i na razie nie ma z nią problemów na planie. Jest po jednym dniu zdjęciowym - zdradza pracownik produkcji serialu Dwójki.

Konflikt z reżyserem "Hotelu 52"

Laura Samojłowicz na kilka lat przerwała karierę aktorską ze względu na głośną aferę z reżyserem "Hotelu 52", Radosławem Piwowarskim. Oskarżyła go wówczas o pracę pod wpływem alkoholu. Choć badanie alkomatem wykluczyło tę możliwość, mężczyzna stracił swoją posadę. Produkcja po tym incydencie zdecydowała, że kolejne odcinki serialu będą nagrywane już bez Samojłowicz. 

Z Laurą nie można się było dogadać. Pracowało się z nią ciężko. Nikt nie zapomni jej konfliktu z reżyserem - donosił wtedy "Super Express". 

Ida Nowakowska, Jack HerndonIda Nowakowska pokazała nagranie ze szpitala i zdradziła szczegóły porodu

Więcej o: