Laura Samojłowicz była gwiazdą "M jak miłość" i "Hotelu 52". Zniknęła z show-biznesu w atmosferze skandalu. Jak dziś wygląda?

Laura Samojłowicz zniknęła na kilka lat z polskiego show-biznesu. Po długiej przerwie pojawiła się w środę na otwarciu kina Cinema City w Galerii Północnej. Jak dziś wygląda?

Laura Samojłowicz zdobyła popularność grając Majkę, ukochaną Pawła Zduńskiego w "M jak miłość". Choć była lubianą postacią, postanowiła odejść z serialu po trzech latach, w 2010 roku. Później dostała główną rolę w "Hotelu 52", gdzie występowała w latach 2010-2012. Odchodziła stamtąd z opinią zarozumiałej gwiazdki, która wierzy w swój ogromny talent i zadziera nosa. Zasłynęła także z tego, że przyczyniła się do zwolnienia reżysera, Radosława Piwowarskiego. Oskarżyła go, że pracuje pod wpływem alkoholu.

Jak sama twierdzi, był to dla niej ciężki czas w życiu. Chciała coś zmienić, dlatego wyruszyła w podróż po świecie i zarabiała, śpiewając. Kiedy poczuła, że ułożyła swoje sprawy i pokonała kryzys, postanowiła wrócić. Wzięła udział w 5. edycji "The Voice of Poland", ale żaden z jurorów podczas przesłuchań się nie odwrócił. 

Teraz poczuła, że jest gotowa na powrót do show-biznesu. Ostatnio pozowała na ściankach podczas otwarcia Cinema City - Galeria Północna. Wygląda inaczej niż ostatnio. 

Jak wam się podoba? Co o niej sądzicie?

AW