Joanna Moro ma siostrę. To nie bliźniaczki, ale na zdjęciach wyglądają jak jedna osoba. Też to widzicie?

Przeglądając konto na Instagramie Joanny Moro uwagę zwraca jej siostra, która wygląda niemal tak samo jak serialowa Anna German. Sami zobaczcie!

Joanna Moro od lat mieszka w Polsce, jednak pochodzi z Wilna. W 2003 roku wyemigrowała z Litwy, rozpoczynając studia i osiedlając się w Warszawie. Aktorka ma siostrę, która została w rodzimym kraju i na zdjęciach wygląda prawie identycznie jak Asia.

Agustin Egurrola, Joanna MoroJoanna Moro gratuluje Agustinowi Egurroli współpracy z TVP. Dodała mocny komentarz

Joanna Moro ma siostrę. To nie bliźniaczki, ale na zdjęciach wyglądają jak jedna osoba. Też to widzicie?

Joanna Moro stała się rozpoznawalna dzięki głównej roli w serialu o Annie German. Wcieliła się w tę bohaterkę w 2012 roku i od tego czasu jest z nią kojarzona. Nic dziwnego, późniejsze angaże nie były aż tak charakterystyczne i nie zapadały w pamięć.

Zobacz też: Morsowanie nowym trendem wśród gwiazd. Które z nich zdecydowały się zanurzyć w mrożącej wodzie? Jest ich całkiem sporo!

Aktorkę odwiedziła niedawno młodsza o dwa lata siostra. Panie widzą się w każde wakacje, ale z powodu pandemii i ciąży Kamili, w zeszłym roku nie było to możliwe. Jakiś czas temu udało im się nadrobić zaległości - ujęcia ze spotkania mogliśmy zobaczyć na Instagramie. Na nagraniu obydwie gimnastykują się tuż przy plaży nad podwarszawskim Zalewem Zegrzyńskim, a następnie wskakują do wody. Trudno nie zwrócić uwagi na niewątpliwe podobieństwo sióstr. Jako że pozowały bez makijażu i z entuzjastycznymi uśmiechami na twarzy widać, że wyglądają prawie identycznie. Obie mogą pochwalić się także świetnymi, wysportowanymi sylwetkami. 

Zobacz wideo Joanna Moro spotkała się z siostrą. Są do siebie bardzo podobne

Joanna MoroJoanna Moro topless na zdjęciu z rodziną. Fani oburzeni

Siostra Moro poszła w zupełnie inną stronę niż Asia - ma własną firmę. Na Instagramie zamieściła link do strony, gdzie widać, że jej biznes to przede wszystkim sprzedaż mebli ogrodowych. Skupia się też na rodzinie, ma bowiem męża i trójką dzieci. Więcej zdjęć Kamili Moro-Jankovska zobaczycie w naszej galerii.

Więcej o: