Mama Michała Wiśniewskiego założyła konto na Instagramie. Niechcący wskazała ulubione synowe. Obserwuje tylko dwie

Mama Michała Wiśniewskiego dołączyła do społeczności Instagrama. Choć ma aż pięć synowych, obserwuje tylko dwie z nich.

Do tej pory Grażynę Wiśniewską mogliśmy zobaczyć głównie na profilu Michała Wiśniewskiego, który w mediach społecznościowych jest bardzo aktywny. Teraz mama lidera "Ich Troje" założyła własne konto na Instagramie i opublikowała pierwsze zdjęcie. Co ciekawe, choć Michał miał w sumie pięć żon, jego mama obserwuje tylko dwie z nich. 

Zobacz wideo Michał Wiśniewski zabronił swojej pierwszej żonie mówić o tym, że są małżeństwem. Uważał, że to zniechęci fanki

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor wykonała skalniak w ogrodzie. "Liczy się pomysł!"

Mama Michała Wiśniewskiego założyła konto na Instagramie. Obserwuje tylko dwie synowe

Grażyna Wiśniewska od kilku lat ma bardzo dobry kontakt z Michałem Wiśniewskim. Kobieta musiała odbudować ich relacje po tym, jak w wieku niespełna czterech lat lider "Ich Troje" trafił do domu dziecka, a ona sama przez długi czas zmagała się z alkoholizmem. W jednym z wywiadów wyznała, że mimo trudnego dzieciństwa muzyk wyciągnął do niej pomocną dłoń i dosłownie uratował jej życie.

Teraz Grażyna Wiśniewska układa sobie życie na nowo. Jest szczęśliwie zakochana i postanowiła napisać książkę, w której opowiada, jak alkoholizm wpłynął na życie jej rodziny. Mama Michała Wiśniewskiego wkroczyła też do świata mediów społecznościowych. Założyła konto na Instagramie i niechcący pokazała, które synowe lubi najbardziej. Pani Grażyna obserwuje bowiem tylko garstkę osób, a wśród wąskiego grona znajomych znalazło się miejsce dla obecnej żony Michała Wiśniewskiego – Poli oraz dla Dominiki Tajner.

Iga Śmiechowicz, Karol MacieszWidzowie analizują relację Igi i Karola ze "Ślubu...": Szkoda mi jej

Przypomnijmy, że lider "Ich Troje" aż pięć razy stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była wokalistka Magda Femme, a kolejnymi  Marta "Mandaryna" Wiśniewska, Anna Świątczak, Dominika Tajner oraz obecna miłość muzyka - Pola Wiśniewska.

Więcej o: