Anastacia 20 lat temu królowała na listach przebojów. Jak dziś wygląda? W sieci chwali się zdjęciami bez makijażu

Anastacia tworzyła jedne z najbardziej znanych muzycznych hitów. Dziś jest o niej zdecydowanie ciszej. Jak wygląda obecnie?

Anastacia, a właściwie Anastacia Lyn Newkirk, była jedną z topowych artystek w latach 90. Z show-biznesem związała się zanim zaczęła tworzyć muzykę. Najpierw była tancerką i występowała w teledyskach. Kiedy zaczęła wypuszczać kolejne płyty, usłyszał o niej niemal cały świat. Z czasem jednak odsunęła się w cień. Jak dziś wygląda amerykańska piosenkarka?

Zobacz wideo Celebryci jednego sezonu. Co się z nimi teraz dzieje?

Anastacia - jak dziś wygląda?

Ostatni album Anastacii ukazał się w 2017 roku. Choć nie wiadomo, czy pracuje nad kolejnym, to z jej mediów społecznościowych można się dowiedzieć, że nie zrezygnowała z muzyki i nadal występuje na scenie. Głos nadal ma imponujący, o czym możecie się przekonać, słuchając poniższego nagrania.

 

W życiu zawodowym odnosiła sukcesy, ale w prywatnym musiała mierzyć się z różnymi przeciwnościami losu. Anastacia od 13. roku życia choruje na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Jest to zapalenie całego przewodu pokarmowego, które ma charakter przewlekły. Choroba może występować na kilku odcinkach przewodu pokarmowego jednocześnie. Najczęściej jednak atakowane jest jelito kręte. Choroba objawia się bólami brzucha, biegunką, zaparciami, spadkiem wagi, niedokrwistością, aftami w jamie ustnej, problemami z połykaniem, owrzodzeniami oraz ropniami około odbytowymi.

Więcej na ten temat: Choroba Leśniowskiego - Crohna - objawy, diagnoza, leczenie

To nie koniec jej problemów zdrowotnych. W styczniu 2003 w wieku 35 lat został u niej zdiagnozowany nowotwór piersi. Anastacia poddała się operacji i radioterapii. Dziesięć lat później poinformowała o nawrocie choroby. Wówczas była zmuszona odwołać zaplanowaną trasę koncertową. 

Jesienią 2013 roku artystka poddała się zabiegowi obustronnej mastektomii i późniejszej rekonstrukcji piersi

Niezbyt dobrze układało jej się także w życiu miłosnym. W kwietniu 2007 roku Anastacia poślubiła swojego ochroniarza, Wayne'a Newtona, i wówczas została przybraną matką dwójki jego dzieci z poprzedniego związku. Po trzech latach małżeństwa Anastacia i Wayne Newton wnieśli o rozwód.

Zobaczcie, jak dziś wygląda 53-letnia Anastacia. Poznalibyście ją? 

Misza HairulinMisza Hairulin był gwiazdą "Maratonu uśmiechu". Jak dziś wygląda i co robi?

Więcej o: