Rafał Brzozowski spędził majówkę w górskim domku Edyty Górniak. Zaskoczył artystkę prezentem. "Chyba nigdy tego nie zapomnę"

Przyjaźń Rafała Brzozowskiego i Edyty Górniak kwitnie. W majówkę prowadzący "Jaka to melodia?" i artystka ćwiczyli przed zbliżającym się konkursem Eurowizji.

W tym roku to Rafał Brzozowski będzie reprezentował nasz kraj podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Choć jego kandydatura wywołała sporo kontrowersji w branży muzycznej, to znalazł wsparcie w Edycie Górniak. Jak się okazuje, para wokalistów spędziła razem majówkę. Podczas długiego weekendu Brzozowski zaskoczył diwę wyjątkowym prezentem. 

Zobacz wideo Jak Rafał Brzozowski zakumplował się z Edytą Górniak? "Czuję od niej wsparcie"

Rafał Brzozowski spędził majówkę z Edytą Górniak

Rafał Brzozowski ostatnio nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Chodzi nie tylko o jego występ na tegorocznej Eurowizji, ale także o relację z Edytą Górniak. Prowadzący "Jaka to melodia?" poznał artystkę w pracy i to właśnie ona wspiera go w przygotowaniach do konkursu. Jak się okazuje, wokalista skorzystał z zaproszenia gwiazdy i w majówkę pojawił się w jej domku w górach.

O tym, jak spędzali razem czas, mogliśmy przekonać się na Instagramie. Wokaliści dużo rozmawiali, spacerowali oraz trenowali przed zbliżającym się konkursem. 

Edytka mi dużo pomogła, teraz wszystkie uwagi będę musiał sobie przeanalizować i myślę, że będzie fajny "The Ride" - Brzozowski wyznał na nagraniu, które Edyta opublikowała w sieci.
 

W ramach podziękowań Rafał przygotował dla Edyty nie lada niespodziankę. Gospodarz "Jaka to melodia?" zdobył dla niej podkład piosenki "Będę śniła" z albumu "Dotyk", którego oryginalny soundtrack nie jest już dostępny w archiwach. Wokalista przewidział, że artystka może nie pamiętać tekstu nieco zapomnianego utworu, dlatego przygotował karaoke. 

Ze wzruszeniem przyjmuję twój piękny prezent, Rafałku. Tej niespodzianki nie zapomnę chyba nigdy - napisała na Instagramie Edyta.

Myślicie, że warsztaty u Edyty, która przecież do tej pory na Eurowizji zajęła najwyższą lokatę spośród polskich artystów, pomogą Brzozowskiemu w osiągnięciu sukcesu?

Więcej o: