Wiktoria Gąsiewska wygrzewa się w Hiszpanii, a Dominika Tajner choruje w domu. Tak gwiazdy spędzają majówkę

W tym roku weekend majowy nie zapowiadał się najlepiej, bo pogoda wskazywała, że nie ma co liczyć na temperatury powyżej 20 stopni. Nie dziwne więc, że wiele gwiazd zdecydowało się na zagraniczne wczasy. Jak je spędzili?
Doda Doda instagram.com@dodaqueen

Doda w górach

Doda wolną majówkę spędziła w Zakopanem. Imprezowała razem z koleżankami (w tym m.in. Moniką z "Love Island"), ale przede wszystkim postawiła na aktywny odpoczynek. Turystycznym szlakiem wybrały się w głąb Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Lara Gessler Lara Gessler instagram.com@lara_gessler

Lara Gessler za granicą

Lara Gessler już od kilku dni wrzuca do sieci zdjęcia z rodzinnych wczasów na Teneryfie. 

Sonia Bohosiewicz Sonia Bohosiewicz instagram.com@soniabohosiewicz

Sonia Bohosiewicz wypoczywa w Dubaju

Sonia Bohosiewicz pochwaliła się w sieci zdjęciem z gorących wczasów w Dubaju. Na InstaStory przyznała, że jest na nich z koleżanką, Dorotą, którą poznała jakiś czas temu w podróży w to samo miejsce, w którym obecnie przebywa. Mają ze sobą świetny kontakt do dziś.

Dominika Tajner Dominika Tajner instagram.com@dominika_tajner

Dominika Tajner choruje

Dominika Tajner planowała wyjechać do Wisły ze znajomymi, ale ostatecznie musiała pozostać w domu. Informowała fanów na Instagramie, że obecnie choruje.

Wiktoria Gąsiewska Wiktoria Gąsiewska instagram.com@wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska wygrzewa się w Hiszpanii

Wiktoria Gąsiewska wybrała się na kilka dni do Hiszpanii. O dziwo nie towarzyszył jej ukochany Adam Zdrójkowski, a koleżanka. Aktor w tym samym czasie wrzucał do sieci zdjęcia z Warszawy. 

Dorota Gardias Dorota Gardias instagram.com@dorotagardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias wrzuciła zdjęcie ze swojskiej chaty na Mazurach. Prezenterka miała ochotę na wypoczynek w spokoju i chyba się udało.

Agata Młynarska Agata Młynarska instagram.com@agata_mlynarska

Agata Młynarska świętuje w hiszpańskiej restauracji

Agata Młynarska na swoim koncie na Instagramie nie ukrywała, że cieszy się, że wreszcie może zasiąść w knajpie w Hiszpanii, które dopiero zostały otwarte w wyniku luzowania obostrzeń. Oblewała rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej. 

No i ta radość z rocznicy przystąpienia do Unii. Dziś pijemy zdrowie za nas! Za Polskę w Unii. Dziękujemy za to, że dzięki temu możemy tak swobodnie tu być! Pamiętam jak stałam w kolejce po paszport, po wizę, wizę tranzytową... Już nigdy więcej! Mam wielką nadzieję, że rozum zwycięży!
Dzieci Małgorzaty Kożuchowskiej Dzieci Małgorzaty Kożuchowskiej instagram.com@malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska za granicą

Małgosia wrzuciła do sieci kilka ujęć z zagranicznych wczasów. Nie zdradziła co prawda, gdzie się wybrała, ale wiadomo, że oddaje się zwiedzaniu i plażowaniu z dziećmi. 

InstaStory Małgorzaty Kożuchowskiej
instagram.com@malgorzatakozuchowska_

Beata Tadla z partnerem Beata Tadla z partnerem instagram.com@beatatadla

Beata Tadla została w Polsce

Beata Tadla w lutym, świeżo po ślubie, wybrała się w podróż na Malediwy. Teraz jak widać, wolała wypocząć w Polsce - zdecydowała się na Wałcz w województwie zachodniopomorskim. Nie mogło zabraknąć ukochanego Michała Cebuli.

Rafał Brzozowski Rafał Brzozowski instagram.com@rafal_brzozowski_official

Rafał Brzozowski oddaje się pasji

Kilka dni temu pojawiły się doniesienia, że Rafał Brzozowski majówkę planuje spędzić w towarzystwie Edyty Górniak, jednak wokalista szybko zdementował te rewelacje i przyznał, że jeśli już ktoś mu będzie towarzyszył, to bliscy znajomi. Teraz widać, że polski reprezentant na Eurowizji - jak na artystę przystało - działa w domowym studio i tworzy kolejne wersje swojego hitu "The Ride", który zaprezentuje w konkursie.

Więcej o: