Anita Lipnicka pokazuje boski salon i chwali męża. "Mark wszystko tu zaprojektował i zrobił sam"

Anita Lipnicka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojego salonu. To bardzo oryginalne wnętrze, podobnie jak cały dom artystki i jej męża. Sami zobaczcie.

Anita Lipnicka pokazała niektóre pomieszczenia swojego domu. Aranżacja wnętrz to jedna z jej największych pasji. Razem z mężem odnawiają meble, a efektami dzielą się na wspólnym koncie na Instagramie.

Anita Lipnica pokazała stylowy salon

Anita Lipnica od 2016 roku jest żoną Marka Graya. Para niedawno podzieliła się w sieci informacją na temat wspólnej pasji, którą jest odnawianie mebli i aranżacja wnętrz. Oczywiście wszystko robią wyłącznie dla siebie, a zdjęcia pomieszczeń pochodzą z ich domu. Trzeba jednak przyznać, że całość wygląda bardzo efektownie i wcale byśmy się nie zdziwili, gdyby zdecydowali się pomagać innym w wykańczaniu. Anita zresztą nie ukrywa, że bardzo ceni gust i umiejętności męża, który prawdopodobnie zaraził ją swoim artystycznym hobby.

Na zdjęciu salonu pary widać, że urządzili je w industrialnym stylu - jest wysoki sufit, betonowa ściana i ogromne okna. Na samym środku widać też wielki mural z łabędziem w koronie.

Home Sweet Home. Czy ktoś oprócz mnie może pochwalić się takim mężem jak ja? Mark wszystko tu zaprojektował i zrobił sam, własnymi rękami! Mówiąc ściślej, nadal robi, bo projekt pod tytułem nasz DOM jest cały czas w realizacji - czytamy na profilu Lipnickiej.
 

Artystka przyznała, że razem z mężem mają na Instagramie specjalny profil poświęcony aranżacji wnętrz. Jak sama pisze, "to przestrzeń oddająca ducha naszej relacji oraz reprezentująca nasze osobowości".

Mieliśmy zamiar dokumentować całe przedsięwzięcie na profilu @grayloft. Trochę zaniedbaliśmy to zadanie ostatnio, ale postaramy się nadrobić zaległości i opowiedzieć wam więcej o tym, jak powstaje ta niesamowita przestrzeń, absolutnie niepowtarzalna, oddająca ducha naszej relacji oraz reprezentująca nasze osobowości 

Trzeba przyznać, że ich dom jest bardzo oryginalny. 

 

Na artystycznym koncie są m.in. zdjęcia holu, w którym na ścianach znajdują się wycinki z komiksów.

 

Jest też salon z czerwonymi, kręconymi schodami...

 

...i kuchnia ze stołem stworzonym z pozostałości po meblu ze starej fabryki. 

Zobacz też: Lipnicka, Markowska, Woźniak-Starak. One noszą blond i cieszą się zdrowymi włosami. Fryzjer gwiazd zdradza ich sekret

Zobacz wideo Olga Frycz pokazała mieszkanie Zofii Zborowskiej
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.